Trwa ładowanie...

Wiosenno-letnie porównanie cen noclegów w Polsce

Gdzie najlepiej pojechać na urlop, a jakich miejsc unikać, żeby nie nadwyrężyć budżetu? Z myślą o wypoczywających Nocowanie.pl przygotowało porównanie cen wiosenno-letnich kierunków turystycznych w Polsce.

Share
Wiosenno-letnie porównanie cen noclegów w Polsce
Źródło: Shutterstock.com, fot: Monkey Business Images
d16aex6

Dla niektórych urlop nad polskim morzem to wybór oczywisty. Zacznijmy więc od sprawdzenia cen nad Bałtykiem w okresie od maja do końca sierpnia br. Ceny odnoszą się do tygodniowego pobytu za osobę dla 4 osób w domku letniskowym lub apartamencie.

Sopot najdroższym kurortem nad morzem

W nadchodzącym sezonie ceny za czteroosobowy nocleg w nadmorskich kurortach wyniosą od 396 zł. Tyle konkretnie zapłacimy w Ustce. W Kołobrzegu średnia cena będzie wahała się w okolicach 400 zł. Pobierowo i Władysławowo odwiedzimy przeznaczając na nocleg 420-430 zł. W Mielnie w tym okresie czwórka przyjaciół lub rodzina może wydać średnio 470 zł za nocleg.

Shutterstock.com
Źródło: Shutterstock.com

W Trójmieście najtańszy nocleg znajdziemy w Gdańsku – średnio 448 zł, średnia cena w Gdyni wynosi 488 zł, najdroższy jest Sopot – średnie ceny wiosenne i wakacyjne w tej miejscowości nie różnią się zbytnio od siebie – dla czteroosobowej rodziny to wydatek rzędu nawet 613 zł za nocleg.

d16aex6

Urlop w górach najtańszy w Karpaczu

Jeśli myślisz o aktywnym wypoczynku w górach i nie chcesz przepłacać, najlepiej skorzystać z noclegów w Karpaczu. Tam średnia cena za nocleg dla 4 osób wynosi 422 zł.

Domyślny opis zdjęcia na stronę główną Shutterstock.com
Domyślny opis zdjęcia na stronę główną Źródło: Shutterstock.com

Górskie kurorty oferują przybliżone ceny, najdroższy pobyt zorganizujemy w Zakopanem, gdzie zapłacimy za nocleg ok. 476 zł. Średnia cena pobytu czwórki znajomych w Wiśle oscyluje w granicy 436 zł, w Kościelisku – 465 zł.

d16aex6

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d16aex6
d16aex6