Qaqwqwrqw

Wizz Air ogłosił nowe połączenie. Będą latać z Katowic do Aten

Najpierw Ryanair, teraz Wizz Air. Węgierskie linie lotnicze ogłosiły właśnie, że od 9 marca 2018 r. zaczną latać na trasie Katowice - Ateny. Połączenie do stolicy Grecji z kilku polskich miast kilka dni temu zapowiedział także Ryanair.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wizz Air będzie latał do Aten od marca 2018 r.
Wizz Air będzie latał do Aten od marca 2018 r. (Shutterstock.com, Fot: andras_csontos)
Qaqwqwrqw

Ateny to stolica i największe miasto w Grecji. Jest kolebką zachodniej cywilizacji i historyczną stolicą Europy. To wspaniałe miasto z bogatym dziedzictwem kulturowym, które jest doskonałym kierunkiem podróży przez cały rok.

Po latach zastoju, Ateny znów zaczynają cieszyć się dużym zainteresowaniem ze strony turystów. Co więcej – w tym roku spodziewają się rekordowego wyniku 5 mln przyjezdnych. A w przyszłym będzie pewnie jeszcze lepiej. To za sprawą kolejnych połączeń lotniczych m.in. z Polski.

Shutterstock.com
Podziel się
Qaqwqwrqw

Zaledwie kilka dni temu pisaliśmy o tym, że Ryanair uruchamia połączenia z Atenami z czterech polskich miast, a dziś z taką wiadomością przychodzi Wizz Air.

Nowe połączenie* z Katowic wystartuje 9 marca 2018 r. Loty odbywać się będą we wtorki i soboty, a bilety można zarezerwować od 89 zł* w jedną stronę.

Shutterstock.com
Podziel się

- Z ogromną radością ogłaszamy dodanie kolejnej długo oczekiwanej trasy do wciąż rozwijającej się katowickiej siatki połączeń. Jesteśmy przekonani, że nasi klienci chętnie wybiorą podróże do historycznej stolicy Europy, która gwarantuje turystom niesamowite wrażenia - mówi Gabor Vasarhelyi, manager ds. komunikacji w Wizz Air.

Qaqwqwrqw

Grecja to urlopowy raj:

Qaqwqwrqw
Qaqwqwrqw
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
Qaqwqwrqw