Qaqwqwrqw

Wnuk Fidela Castro podróżuje po świecie. Afirmacja życia na Instagramie

Bogaty wnuk zmarłego w 2016 r. kubańskiego rewolucjonisty Fidela Castro uwielbia podróże. Na swoim profilu na Instagramie chwali się relacjami z różnych zakątków świata. Oto miejsca, które odwiedził w ostatnim czasie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Fidel Castro to zmarły kubański rewolucjonista, polityk i adwokat. W latach 1959–2008 był przywódcą Kuby
Fidel Castro to zmarły kubański rewolucjonista, polityk i adwokat. W latach 1959–2008 był przywódcą Kuby (ONS.pl)
Qaqwqwrqw

Życie członków najbliższej rodziny byłego kubańskiego przywódcy zawsze było owiane tajemnicą. 20-letni Tony, wnuk Fidela Castro wyłamał się z tego. Chłopak zaczął publikować na swoim profilu na Instagramie zdjęcia, na których pokazuje m.in. swoje bogactwo i relacje z podróży po całym świecie.

Długo udawało mu się utrzymywać małą liczbę obserwatorów, pomimo że był aktywnym użytkownikiem. Jednak portalowi Miami Herald udało się zdobyć kilka zdjęć z jego profilu.

Okazuje się, że w 2018 r. Tony Castro wyruszył do Europy i odwiedził takie miasta jak Madryt, aby przywitać tam świąteczny sezon.

Qaqwqwrqw
Instagram.com
Podziel się

Na Kubie poziom życia wciąż jest bardzo niski. Natomiast Tony Castro lubi pokazywać, że lubi kosztować luksusowego życia: pić drogie trunki czy jadać w renomowanych restauracjach - np. podczas urodzin wujka. Udostępnił zdjęcie z nocnej imprezy, która odbyła się w Hawanie i fotografię zza kół BMW.

Instagram.com
Podziel się
Instagram.com
Podziel się
Qaqwqwrqw

Młody Castro już nie pierwszy raz podróżował do Europy. Za każdym razem odwiedza głównie Hiszpanię, która utrzymuje dwustronne stosunki z karaibskim rządem komunistycznym. Był też m.in. w Barcelonie.

Instagram.com
Podziel się

Ale to Meksyk prawdopodobnie był ulubionym miejscem docelowym Castro w całym 2018 roku. Odwiedził wówczas ze znajomą m.in. modną atrakcję turystyczną - wyspę Isla del Carmen.

Instagram.com
Podziel się
Qaqwqwrqw

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Polub WP Turystyka
Qaqwqwrqw
Qaqwqwrqw
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
Qaqwqwrqw