Trwa ładowanie...
d4fxirs

Wspiął się na toruński most. "To był mój plac zabaw"

Rafał Górka podzielił się oryginalnym zdjęciem ze szczytu mostu kolejowego. Toruński kulturysta, odnoszący międzynarodowe sukcesy, tłumaczy nam, czemu zdobył się na taki... spacer.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kulturysta wszedł na toruński most
Kulturysta wszedł na toruński most (Facebook.com, Fot: Artur Górka)
d4fxirs

Rafał pochwalił się zdjęciem z mostu na Facebooku, a wyczyn skomentował krótko: "Adrenalina!"– Ja się tu po prostu wychowałem. To był nasz plac zabaw. To podwórko ukształtowało nasz charakter. Robiliśmy tu bujaczkę i kąpaliśmy się w Wiśle – mówi o moście kolejowym w Toruniu mistrz Europy w formule K1 (uznawanej za najbardziej prestiżowy zawodowy kick-boxing).

    Archiwum prywatne

Dla wychowanego w Toruniu zawodnika to kolejny taki wyczyn. Pokazuje mi zdjęcia z żurawi innych konstrukcji. – Walczę zawodowo na największych arenach świata i adrenalina towarzyszy mi w różny sposób – słyszę.

d4fxirs

Toruński most jest jednak wyjątkowy. – Znam go jak własną kieszeń – stwierdza. Na pytanie, czy długo przygotowywał się do zdobycia szczytu, odpowiada, że nie. Wystarczyło mu pozytywne nastawienie, bo o formę dba cały rok. Ważniejsze było, by spełnić dziecięce marzenie, po raz kolejny. A co dalej? – Mam kolejne plany dotycząceTorunia, ale wolałbym nie mówić o lokalizacji. Czekam na dobre warunki pogodowe – dodaje. O tym, czy miał na to ostatnie wejście zgodę od miasta, wolał nie mówić. A my z przymrużeniem oka przyznajemy - jest szalony!

Zobacz także: Jak powstał most wiszący Hardanger?

d4fxirs

Podziel się opinią

Share

d4fxirs

d4fxirs