Trwa ładowanie...
d22zmwy

Z dala od dzieci. Japan Airlines pokazuje, gdzie siedzą w samolocie

Japońskie linie lotnicze wprowadziły w systemie rezerwacji funkcję, która pokazuje, gdzie będą siedzieć małe dzieci. Tym sposobem ci, którzy nie lubią na pokładzie głośnych brzdąców, mogą się przed nimi uchronić.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Dzieci na pokładzie to wciąż kwestia sporna
Dzieci na pokładzie to wciąż kwestia sporna (Shutterstock.com)
d22zmwy

Temat jest dość kontrowersyjny, bo w sieci nie brakuje zarówno obrońców małych krzykaczy, jak i tych, którzy za wszelką cenę próbują się od nich odizolować. Niektórzy twierdzą, że problem hałasujących dzieci można w prosty sposób rozwiązać, używając np. słuchawek redukujących hałas.

Pasażerowie, którzy nie są zwolennikami tego typu rozwiązań, mogą załatwić problem wybierając miejsce jak najdalej od dzieci. Linia lotnicza ostrzega jednak, że narzędzie nie jest doskonałe. Ikona dziecka może się nie pojawić w systemie jeśli bilet nie był rezerwowany przez stronę przewoźnika, albo w ostatniej chwili nastąpiła nagła zmiana samolotu.

Nowy system rezerwacji chwali wielu podróżnych. "Ta funkcja powinna obowiązywać we wszystkich liniach lotniczych" – napisał na Twitterze Rahat Ahmed, jeden z pasażerów. Sądzicie, że podobny system rezerwacji sprawdziłby się u pozostałych przewoźników?

d22zmwy

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz też: Wyjrzeli przez okno samolotu. Na pokładzie wybuchła panika

d22zmwy

Podziel się opinią

Share

d22zmwy

d22zmwy