Trwa ładowanie...

Uroki podróży samolotem. "Nadchodzi krzyczące dziecko"

Chyba każdy, kto słyszy w samolocie płaczące dziecko myśli sobie "ten lot nie będzie udany". Niektórzy rozumieją, że to po prostu dziecko, które się boi, ale są też tacy, którzy po prostu nie są w stanie znieść krzyczących maluchów na pokładzie.

Uroki podróży samolotem. "Nadchodzi krzyczące dziecko"Źródło: Shutterstock.com
d44cev0
d44cev0

Internauci często udostępniają w sieci filmy kręcone z ukrycia w samolocie, a na nich krzyczące dzieci. Czasem takie sytuacje ciągną się godzinami. Jeden z takich filmów znowu obiega sieć. Choć pasażer wrzucił go do serwisu Youtube w 2016 r., to ponownie jest szeroko komentowany w mediach społecznościowych. "Kocham dzieci, ale nienawidzę kiedy płaczą i krzyczą" - komentuje jedna z internautek.

Wideo, o którym mowa, pasażer rozpoczyna słowami: "nadchodzi krzyczące dziecko". Następnie na jego twarzy pojawia się szyderczy uśmiech. Mężczyzna z niemałym przerażeniem patrzy w stronę dziecka i żartuje, że pewnie będzie obok niego siedzieć. Gdy płacz zamienia się w krzyk, mężczyzna wybucha śmiechem. Na jego szczęście kobieta z dzieckiem go mijają i szukają swojego miejsca w dalszej części samolotu.

W lutym br. głośno było o rejsie, który trwał 8 godzin., a pasażerowie przez całą podróż musieli wysłuchiwać nieustannego krzyku dziecka. Wielokrotne próby uspokojenia 3-latka na nic się nie zdały. Zdaniem niektórych rozpętał piekło. Jego zachowanie upublicznił nowojorski artysta. Pisaliśmy o tym w WP Turystyka.

d44cev0

Jakie są przyczyny takich zachowań u dzieci? Trudno ocenić, bo każda sytuacja jest inna. Czasem może to wynikać ze stresu, innym razem ze złego wychowania lub po prostu zmęczenia.

Przytrafiły wam się podobne sytuacje?

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz też: Nowy Jork - miasto, które nigdy nie śpi.

d44cev0
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d44cev0

Pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie treści dostępnych w niniejszym serwisie - bez względu na ich charakter i sposób wyrażenia (w szczególności lecz nie wyłącznie: słowne, słowno-muzyczne, muzyczne, audiowizualne, audialne, tekstowe, graficzne i zawarte w nich dane i informacje, bazy danych i zawarte w nich dane) oraz formę (np. literackie, publicystyczne, naukowe, kartograficzne, programy komputerowe, plastyczne, fotograficzne) wymaga uprzedniej i jednoznacznej zgody Wirtualna Polska Media Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, będącej właścicielem niniejszego serwisu, bez względu na sposób ich eksploracji i wykorzystaną metodę (manualną lub zautomatyzowaną technikę, w tym z użyciem programów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji). Powyższe zastrzeżenie nie dotyczy wykorzystywania jedynie w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz korzystania w ramach stosunków umownych lub dozwolonego użytku określonego przez właściwe przepisy prawa.Szczegółowa treść dotycząca niniejszego zastrzeżenia znajduje siętutaj