Trwa ładowanie...
d3zen8s

Uroki podróży samolotem. "Nadchodzi krzyczące dziecko"

Chyba każdy, kto słyszy w samolocie płaczące dziecko myśli sobie "ten lot nie będzie udany". Niektórzy rozumieją, że to po prostu dziecko, które się boi, ale są też tacy, którzy po prostu nie są w stanie znieść krzyczących maluchów na pokładzie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Płaczące dziecko w samolocie może zepsuć podróż
Płaczące dziecko w samolocie może zepsuć podróż (Shutterstock.com)
d3zen8s

Internauci często udostępniają w sieci filmy kręcone z ukrycia w samolocie, a na nich krzyczące dzieci. Czasem takie sytuacje ciągną się godzinami. Jeden z takich filmów znowu obiega sieć. Choć pasażer wrzucił go do serwisu Youtube w 2016 r., to ponownie jest szeroko komentowany w mediach społecznościowych. "Kocham dzieci, ale nienawidzę kiedy płaczą i krzyczą" - komentuje jedna z internautek.

Wideo, o którym mowa, pasażer rozpoczyna słowami: "nadchodzi krzyczące dziecko". Następnie na jego twarzy pojawia się szyderczy uśmiech. Mężczyzna z niemałym przerażeniem patrzy w stronę dziecka i żartuje, że pewnie będzie obok niego siedzieć. Gdy płacz zamienia się w krzyk, mężczyzna wybucha śmiechem. Na jego szczęście kobieta z dzieckiem go mijają i szukają swojego miejsca w dalszej części samolotu.

d3zen8s

W lutym br. głośno było o rejsie, który trwał 8 godzin., a pasażerowie przez całą podróż musieli wysłuchiwać nieustannego krzyku dziecka. Wielokrotne próby uspokojenia 3-latka na nic się nie zdały. Zdaniem niektórych rozpętał piekło. Jego zachowanie upublicznił nowojorski artysta. Pisaliśmy o tym w WP Turystyka.

Jakie są przyczyny takich zachowań u dzieci? Trudno ocenić, bo każda sytuacja jest inna. Czasem może to wynikać ze stresu, innym razem ze złego wychowania lub po prostu zmęczenia.

Przytrafiły wam się podobne sytuacje?

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz też: Nowy Jork - miasto, które nigdy nie śpi.

d3zen8s

Podziel się opinią

Share

d3zen8s

d3zen8s