Trwa ładowanie...
Kamil Zajęcki
06-02-2018 19:34

Zainwestuj w elegancki pokrowiec. Walizka nie zniszczy się w podróży

Zakup wymarzonej walizki podróżnej to połowa sukcesu. Żeby służyła ci latami musisz o nią dbać. Uważaj na zabrudzenia i zniszczenia w trakcie podróży. Nie unikniesz ich, jednak możesz się na nie dobrze przygotować.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Zainwestuj w elegancki pokrowiec. Walizka nie zniszczy się w podróżyŹródło: iStock.com
dat6qgj
dat6qgj

Wyszukanie idealnej walizki to długotrwały proces. Musisz ustalić, czego od niej oczekujesz. Czy ma ci służyć do dalekich podróży? Czy zamierzasz ją traktować jako rekwizyt w podróżach biznesowych, czy może będziesz pakować się w nią z myślą o dłuższym urlopie? A może po prostu podróżujesz często, ale krótko? Intensywność twoich wyjazdów to bardzo ważny czynnik przy wybieraniu dogodnej walizki.

Kiedy już określisz cel, w jakim ją kupujesz kolejnym krokiem powinna być decyzja, w jakim rozmiarze będzie wymarzona walizka.Typów jest kilka - małe, średnie, duże. Z kieszeniami wewnętrznymi i zewnętrznymi. Pamiętaj o tym, by spełniała twoje wyśrubowane wymagania wizualne. Odpowiednia kolorystyka to bardzo ważna rzecz.

Przyjemny dla oka kolor to istotna cecha. Z jednej strony pozwala bez problemów identyfikować ci się z twoją własnością, z drugiej strony zaś ulubiony kolor pozwoli ci już za daleka wypatrzeć bagaż np. lotniskowej taśmie. Jeżeli wybierzesz jasny kolor, pamiętaj wówczas, że twoja śliczna walizka już po pierwszym transporcie samolotem czy pociągiem może bardzo się pobrudzić. Dlatego warto zainwestować kilkadziesiąt złotych w specjalny pokrowiec, który powinien uchronić ją przed tego typu przygodami.

Pokrowiec marki Wittchen to jeden z najlepszych sposobów, by przedłużyć żywotność swojej walizki. Jest zapinany na rzepy i wykonany z bardzo trwałego poliestru. Pokrowiec dedykowany jest dla bagażu miękkiego. Co ważne, jego rozmiar umożliwia dostosowanie go do różnych kształtów bagażu. Doskonałe zabezpieczenie walizki przed zewnętrznymi uszkodzeniami, a także niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

dat6qgj
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dat6qgj