Trwa ładowanie...
dq4mf6u

Zamiast Turcji wytrzeźwiałka. Polaków wyprowadziła z samolotu Straż Graniczna

W sobotę, 21 listopada, na poznańskim lotnisku Ławica funkcjonariusze Straży Granicznej na prośbę kapitana wyprowadzili z samolotu dwóch pijanych Polaków. Pasażerowie mieli lecieć do Tureckiej Antalyi. Ostatecznie jednak wylądowali na wytrzeźwiałce.
Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Pijanych pasażerów wyprowadziła z samolotu straż graniczna
Pijanych pasażerów wyprowadziła z samolotu straż graniczna Źródło: Getty Images
dq4mf6u

Dwaj mężczyźni w wieku 47 i 52 lata utrudniali załodze start samolotu. Byli pijani i zachowywali się w sposób agresywny. Dodatkowo nie wykonywali poleceń personelu i zdejmowali maseczki ochronne. Ich nieprzyzwoite zachowanie zaczęło się tuż po wejściu na pokład maszyny, gdzie wnieśli także własny alkohol.

Pijanych pasażerów wyprowadziła z samolotu Straż Graniczna

Mimo licznych próśb i interwencji załogi samolotu kapitan statku ostatecznie poprosił o pomoc Straż Graniczną. Agresywni pasażerowie spokornieli dopiero na widok mundurów funkcjonariuszy i dobrowolnie opuścili samolot. Niestety ich stan utrudniał strażnikom prowadzenie czynności prawnych.

dq4mf6u

Pijani mężczyźni nie wykonywali poleceń funkcjonariuszy i zachowywali się wobec nich agresywnie. Na miejsce wezwano policję, która zabrała ich w jedyne odpowiednie dla nich w tamtym czasie miejsce - na izbę wytrzeźwień. Karą dla nich były nie tylko stracone wakacje w Turcji, ale i mandaty karne w wysokości 300 zł.

Spacyfikowali pijanego pasażera bez maski. Nagranie z samolotu

Źródło: Fly4free

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

dq4mf6u

Podziel się opinią

Share
dq4mf6u
dq4mf6u