Trwa ładowanie...

Zimowe aktywności dla dzieci

Zimowe aktywności to nie tylko fantastyczna zabawa dla najmłodszych, ale również cenny wkład w ich rozwój fizyczny i psychiczny. Regularna aktywność fizyczna na świeżym powietrzu wzmacnia kondycję, koordynację i ogólną sprawność, jednocześnie przyczyniając się do zdrowego rozwoju umysłowego. Warto więc zadbać o aktywność fizyczną dla swoich dzieci, również zimą.

Materiał sponsorowany przez GrupaPingwina.pl
 Źródło: materiały partnera
d2ov4bj
d2ov4bj

Dlaczego warto uprawiać sporty zimowe? 

Zabawy na śniegu i wspólne wypady na stok narciarski zapewnią dzieciom niezastąpione doświadczenia, które wesprą ich rozwój emocjonalny i społeczny, ucząc ich pracy zespołowej, budowania relacji oraz radzenia sobie z nowymi wyzwaniami.  

Grupa Pingwina, jako doświadczony lider branży specjalizujący się w zimowych atrakcjach w Polsce, otwiera swoje drzwi dla rodzin, które pragną zapewnić swoim dzieciom niezapomniane chwile podczas ferii zimowych 2024.  

 materiały partnera
Źródło: materiały partnera

Oferta Grupy Pingwina 

W 5 ośrodkach nalężących do tego lidera branży rowerowo - narciarskiej znajdziecie szkoły narciarskie z zajęciami indywidualnymi dopasowanymi do umiejętności dzieci, a także Przedszkola Narciarskie (Słotwiny Arena, Skolnity, Kasina i Czarny Groń), które są świetnym sposobem na pierwsze kroki na śniegu w towarzystwie rówieśników. 

d2ov4bj

Po nartach Grupa Pingwina zaprasza na lodowiska (Czarny Groń, Kurza Góra), w odwiedziny do zagrody ze zwierzętami (Skolnity), a także na szaleństwa na sankach na Polanach Pingwina (Kasina, Skolnity, Czarny Groń i Kurza Góra). 

 Specjalnie przygotowane menu dla dzieci w ośrodkach z pingwinem w logo zadowoli każdy mały brzuszek. Możecie tu liczyć między innymi na rosół, pomidorową, pizzę, naleśniki czy czekoladę na gorąco. 

 materiały partnera
Źródło: materiały partnera

Ośrodki Grupy Pingwina 

Grupa Pingwina to aż pięć całorocznych ośrodków zlokalizowanych w Beskidach i na Warmii i Mazurach: 

  1. Kasina Ski & Bike Park: idealny dla rodzin, oferuje trasy narciarskie dla każdego poziomu zaawansowania, a także atrakcje dodatkowe, takie jak sanki na Polanie Pingwina. To miejsce zarówno dla rodziców (najdłuższy stoku blisko Krakowa) i dzieci (wyciąg taśmowy). To także miejsce, w którym znajduje się jedyne na świecie muzeum motorowerów Moped Retro.
  2. Skolnity Ski & Bike Park: znajdujący się w centrum Wisły, znany z przyjaznych tras i nowoczesnych udogodnień, to raj dla początkujących narciarzy i snowboardzistów, z Polaną Pingwina i atrakcjami takimi jak snowtubing czy sanki. Tutaj na górze wyciągu zrobimy sobie zdjęcia z największą w Europie siekierą z pięknym widokiem na Wisłę w tle. Pamiętacie o przywitaniu się z alpakami i osiołkiem Serwacym. 
  3. Czarny Groń: kompleks narciarski w Rzykach, z czterogwiazdkowym hotelem oraz spa, snowparkiem, który zalicza się do najbardziej cenionych w Polsce, lodowiskiem, dwoma kolejami krzesełkowymi, pięcioma trasami zjazdowymi i szkołami narciarskimi. Dodatkowo dzieci mogą skorzystać z Polany Pingwina, na której mogą pojeździć na sankach i zacząć przygodę ze sportami zimowymi. 
  4. Kurza Góra Ski & Bike Park: największy ośrodek narciarski w północnej Polsce, który łączy narciarstwo z atrakcjami takimi jak kryte lodowisko, Wieża widokową oraz rewelacyjna kuchnia w Restauracji Akacjowej. Na specjalnie przygotowanej Polanie Pingwina dzieci mogą stawiać pierwsze kroki na nartach, snowboardzie oraz poszaleć na sankach. Spacer na Wieżę to nie tylko piękne widoki na narciarzy czy dolinę Drwęcy. To także ciekawa historia opisana na tablicach edukacyjnych. To pasjonującą opowieść o dawnych czasach, które przeniesie Was do roku 1410. 
  5. Słotwiny Arena: uznana za jedną z najlepszych stacji narciarskich w Polsce, oferuje 11 tras zjazdowych, w tym jedną z homologacją FIS, jeden z największych snowparków w kraju, nowoczesne systemy naśnieżania i oświetlenia, komfortowe 2 koleje krzesełkowe, bogatą ofertę szkoleń narciarskich, oraz Wieżę widokową ze ścieżką w koronach drzew  
 materiały partnera
Źródło: materiały partnera

Oferując szeroki zakres aktywności, od nauki jazdy na nartach, poprzez zabawy na śniegu, aż po magiczne wieczory na łyżwach, ośrodki Grupy Pingwina są doskonale przystosowane do potrzeb i zainteresowań dzieci w każdym wieku. Każda z lokalizacji zapewnia unikalne doświadczenia, pozwalając młodym odkrywcom w pełni cieszyć się zimą i rozwijać swoje pasje.  

Warto wspomnieć, że tuż po feriach na stokach robi się pusto! To doskonały moment na rodzinne wyjazdy, szczególnie z młodszymi dziećmi.

Do zobaczenia na stoku!  

Materiał sponsorowany przez GrupaPingwina.pl
d2ov4bj
d2ov4bj