Trwa ładowanie...

Zmiana w Beskidzie Śląskim. "To otwarcie nowego rozdziału"

Zmiany w Beskidzie Śląskim. Wiślański Skipass będzie miał nową nazwę - Wispass. Projekt ten początkowo obejmował sześć stacji narciarskich z Wisły, a obecnie daje możliwość jazdy w łącznie dwunastu ośrodkach z Wisły, Ustronia i Istebnej.

Zima na Czantorii w WiśleZima na Czantorii w WiśleŹródło: Adobe Stock
dbkqvpz
dbkqvpz

Wiślański Skipass, wspólny karnet narciarski działający w Beskidzie Śląskim, wkracza w swój dwunasty sezon.

Wispass oferuje narciarzom możliwość korzystania z różnych stacji narciarskich w regionie, bez konieczności zakupu osobnych karnetów na każdą z nich. Jest to znane i popularne rozwiązanie wśród narciarzy odwiedzających ten region.

Wispass - nowa nazwa beskidzkiego karnetu

- Przejście z Wiślańskiego Skipassu na Wispass to nie tylko zmiana nazwy, ale przede wszystkim symboliczne otwarcie nowego rozdziału w naszej historii. Nowa nazwa, prostsza i bez polskich znaków, jest bardziej intuicyjna - wyjaśnia Michał Majewski, prokurent z Wiślańskiego Klastra Turystycznego, operatora Wispassu. - Wispass to nie tylko odniesienie do miasta Wisła, z którego wywodzi się projekt, ale także do rzeki, będącej sercem naszego regionu. Można powiedzieć, że wszystkie nasze ośrodki narciarskie znajdują się "u źródeł Wisły" - dodaje.

Nowa nazwa to też znak, że oferta będzie rozszerzona o atrakcje letnie. Jest to strategiczny krok, mający na celu dostosowanie się do ewoluujących potrzeb gości oraz zróżnicowanych trendów rynkowych.

dbkqvpz

- Nazwa bez sylaby "ski" otwiera nam możliwości poszerzenia projektu o wspólną ofertę letnią, łączącą to, co dzieje się w tym okresie w naszych ośrodkach - dodaje Michał Majewski.

Ośrodki w Beskidzie Śląskim z niecierpliwością oczekują kolejnego sezonu zimowego, który z pewnością dostarczy niezapomnianych wrażeń na stokach. - Zapraszamy wszystkich miłośników gór, by dołączyli do nas w tej ekscytującej podróży i doświadczyli tego, co najlepsze w Beskidzie Śląskim - zachęca.

dbkqvpz

Źródło: PAP

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
dbkqvpz
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dbkqvpz