Trwa ładowanie...
ycipk-4mcno4

Zoo zamyka odwiedzających w klatkach. Zwierzęta wędrują swobodnie

Chiński ogród zoologiczny znalazł ciekawy sposób na pokazanie ludziom, w jakiej sytuacji znajdują się zwierzęta. Na czas odwiedzin obsługa zamyka przybyłych w klatkach, tym samym zamieniając ich miejscami ze zwierzętami.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Zoo zamyka odwiedzających w klatkach. Zwierzęta wędrują swobodnie
(Youtube.com)
ycipk-4mcno4

Siatki, barierki, klatki i tabliczki z ostrzeżeniem o niebezpieczeństwie grożącym ze strony zwierząt. To obraz typowy dla europejskich zoo. Jest jednak na świecie takie, które diametralnie różni się od tego opisu.

Zoo "Lehe Ledu Wildlife" to ogród zoologiczny w Chinach, który wychodzi naprzeciw zwierzętom. Pozwala dużym kotom i innym dzikim gatunkom zwierząt, takim jak niedźwiedzie, wędrować swobodnie, a odwiedzających zamyka w klatkach.

ycipk-4mcno4

"Chcieliśmy sprzedać ludziom trochę emocji, pokazać, jakie to uczucie, kiedy jest się śledzonym czy atakowanym przez ogromne koty, ale oczywiście bez stwarzania żadnego ryzyka. Odwiedzający są poinstruowani, żeby trzymać dłonie w klatce przez cały czas pobytu, ponieważ głodny tygrys nie będzie w stanie odróżnić ich od swojego śniadania" - mówi rzeczniczka zoo, Chan Llang.

ZOBACZ TEŻ: Psia zazdrość. Nagranie właścicieli

ycipk-4mcno4

Zoo bije rekordy popularności udowadniając, że potrafimy docenić taką formę przebywania ze zwierzętami i cieszymy się obrazem swobodnie wędrujących dzikich gatunków zwierząt w ich naturalnym środowisku.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Polub WP Turystyka
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-4mcno4

ycipk-4mcno4
ycipk-4mcno4