Trwa ładowanie...
internet
21-05-2012 15:38

AirMax5N: bezprzewodowa sieć na zewnątrz

AirMax5N to urządzenie, które posiada wszystkie niezbędne funkcje potrzebne do stworzenia bezprzewodowej sieci na zewnątrz.

AirMax5N: bezprzewodowa sieć na zewnątrzŹródło: www.nowinki.net
d2vec0v
d2vec0v

Posiada wbudowaną antenę 16dBi 5GHz z polaryzacją pionową, poziomą lub różnoraką. Dla łatwości zarządzania urządzeniem wewnętrzny PCBA wysuwa się z urządzenia. Wbudowany pasywny port PoE pozwala na zasilanie urządzenia poprzez kabel Ethernet.

AirMax5N potrafi przesyłać sygnał na bardzo duże odległości, zawdzięcza to zintegrowanej antenie kierunkowej pracującej w standardzie 11n i przesyłającej dane z prędkością 150 Mb/s. AirMax5N posiada również gniazdo R-SMA, dzięki któremu możesz w łatwy sposób podłączyć zewnętrzną antenę. Możesz ustawić, którą z anten CPE będzie wykorzystywał do komunikacji poprzez interfejs sieciowy. Urządzenie ma kompaktowe rozmiary, ale również został wyposażony w najnowocześniejszy hardware oraz software.

AirMax5N może działać jako AP, Client, WDS, WDS Repeater, Gateway lub WISP. Ponadto, jesteś w stanie zmienić tryb CPE natychmiast – dzięki nowemu interfejsowi AirLogic konfiguracja poprzez sieć jest bardziej przyjazna. Po prostu zaczynasz wybierając tryb pracy – AirMax5 pokaże tylko te opcje, które są dostępne w danym trybie. Nigdy więcej zgadywania oraz eksperymentowania.

AirMax5N pozwala na całkowite zarządzanie przepustowością łączy. Operator WISP może zaoferować inną klasę prędkości połączenia dla różnych subskrybentów – dokładnie tak samo jak w usłudze ADSL.

Oficjalne wydanie internetowe: www.nowinki.net

d2vec0v
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2vec0v