Trwa ładowanie...
ycipk-2dhs3y
x-news/Dzień Dobry TVN
algieria

Algieria - atrakcje największego kraju Afryki

Algieria to kraj w północnej Afryce, największy na kontynencie, który posiada wszelkie atrybuty, aby konkurować z takimi hitami turystycznymi jak Egipt czy Turcja. Poznaj je.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Algieria - atrakcje największego kraju Afryki
(leila_artese Fotolia)
ycipk-2dhs3y

Algieria to kraj w północnej Afryce, największy na kontynencie, który posiada wszelkie atrybuty, aby konkurować z takimi hitami turystycznymi jak Egipt czy Turcja. Znajdziemy tu bowiem fascynujący folklor i kulturę zarówno arabską, jak i rdzenną, berberyjską, architekturę rodem z Francji, rozległe plaże Morza Śródziemnego, wyjątkową arabską kuchnię i bezkresną Saharę. Na amatorów aktywnego wypoczynku czekają Góry Atlas, a na pasjonatów historii - starożytne zabytki.

Wyjazdy zorganizowane
W polskich biurach podróży dostępne są wycieczki objazdowe po Algierii z możliwością przedłużenia wyjazdu o tydzień pobytu w jednym z hoteli w Tunezji. Za 8-dniową imprezę zapłacimy od 3400 zł, a za wyjazd łączony trwający 15 dni od 3750 zł.

ycipk-2dhs3y

Dojazd własny
Do portu lotniczego w Algierze dolecimy z Warszawy płacąc za bilet w obie strony od ok. 1250 zł. Przelot z jedną przesiadką trwa ok. 6,5 godziny.

Dowiedz się więcej oatrakcjach Algierii

Autobus powolny? Pociąg drogi? Sprawdź połączenie na BlaBlaCar!

ycipk-2dhs3y
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-2dhs3y

ycipk-2dhs3y
ycipk-2dhs3y