Trwa ładowanie...

Automaty telefoniczne na Lotnisku Chopina. Na komórki i stacjonarne zadzwonisz za darmo

Mało kto już pamięta, jak wyglądały w Polsce automaty telefoniczne. Tymczasem wróciły one na Lotnisko Chopina. Można z nich dzwonić za darmo na telefony stacjonarne i komórkowe na terenie Polski.

Automaty telefoniczne na Lotnisku Chopina. Na komórki i stacjonarne zadzwonisz za darmoŹródło: Lotnisko Chopina
d23rsme
d23rsme

Automaty ustawione są za bramkami kontroli bezpieczeństwa, a konkretnie w strefie Schengen - między bramkami 25/26 i 27/28 i w strefie non-Schengen - przy punkcie Transfer Desk PLL LOT oraz w hali odbioru bagażu.Jeden telefon znajduje się w strefie ogólnodostępnej na poziomie przylotów, obok telefonów do biur "Lost and Found".

Mają charakterystyczny żółty kolor. Można z nich bezpłatnie dzwonić na telefony stacjonarne i komórkowe, a także, po wybraniu przycisku A, B, C lub D, w szybki sposób połączyć się ze służbami lotniskowymi, informacją, służbą medyczną czy Komisariatem Policji Portu Lotniczego.

Internauci chwalą to rozwiązanie. "Brawo", "świetny pomysł" - piszą pod postem na Facebooku. Ale nie brakuje też pomysłów na kolejne zmiany: "kiedy wodopoje?", "uruchomcie jeszcze wszystkie dostępne gniazda elektryczne do ładowania elektroniki, bo to, co jest, woła o pomstę do nieba" - komentują. A przedstawiciele lotniska odpowiadają, że wszystkie pomysły przekażą dalej. W przypadku wodopojów odpowiedź była nawet konkretna: "Szybciej, niż można by się spodziewać".

Osoby, które będą chciały zadzwonić za granicę, będą mogły to zrobić za pomocą kart Telegrosik czy Telepin.

d23rsme

Dodatkowo w istniejących już infokioskach wprowadzono możliwość bezpośredniego połączenia z informacją lotniskową. Oznacza to, że nie trzeba już tracić czasu na chodzenie po lotnisku, by zapytać o lot czy bagaż.

Do końca roku na warszawskim lotnisku ma stanąć 5 dodatkowych infokiosków posiadających identyczne funkcjonalności jak obecne.

Zobacz, jak odśnieża się lotnisko:

d23rsme
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d23rsme