ycipk-2jswoh

Browar uruchamia własne linie lotnicze. Latanie już dawno nie było takie przyjemne

Za kilka miesięcy browar rzemieślniczy BrewDog uruchomi własną linię lotniczą. To propozycja dla koneserów złocistego napoju.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
BrewDog Airlines to nietypowa linia lotnicza, którą uruchomił browar rzemieślniczy
BrewDog Airlines to nietypowa linia lotnicza, którą uruchomił browar rzemieślniczy (www.brewdog.com/airline)
ycipk-2jswoh

Zwykle nie myślimy o liniach lotniczych, że mogą nam dostarczyć rozrywki. Po prostu dzięki nim mamy się dostać z punktu A do punktu B. Czy teraz wraz z uruchomieniem nowych linii zmieni się podejście do latania?

Zanim jednak zaczniemy planowanie wakacji, pamiętajmy, że to nie jest zwykła linia. Faktycznym celem podróży będzie zwiedzanie browaru i po prostu relaksowanie się. Jak na razie BrewDog zaoferowała tylko jedną podróż, obejmującą lot w dwie strony.

www.brewdog.com/airline
Podziel się
ycipk-2jswoh

Trasa nowej linii lotniczej obejmie lot z Londynu do Columbus w stanie Ohio w Stanach Zjednoczonych Ameryki. Podczas 4 dni turyści będą mogli zwiedzić browar i muzeum BrewDog. A zakwaterowanie będą mieli w The DogHouse Hotel. W drodze powrotnej pokład samolotu zamieni się w salę dyskotekową. Z głośników będzie się sączyć muzyka pop.

Jedyny w swoim rodzaju lot ma się odbyć w dniach 21-25 lutego przyszłego roku. Miejsce na pokładzie Boeinga 767 znajdzie się dla tych szczęśliwców, którzy zapiszą się do społeczności sympatyków marki i wniosą opłatę 1600 dolarów (ok. 6 tys. zł). W cenę wliczono napoje, jedzenie i oczywiście piwo z browaru BrewDog.

Sarah Warman, rzeczniczka prasowa, oświadczyła, że choć obecnie planowany jest jeden lot, to możliwe są kolejne. Nawet z Columbus do Londynu.
- Na razie organizujemy naszą dziewiczą podróż, ale jeśli pojawi się zapotrzebowanie na kolejne, to chcielibyśmy zaprezentować większej liczbie koneserów piwa miejsce, w którym warzymy nasz złocisty napój. Chcielibyśmy zaoferować podróż do naszej ojczyzny w Szkocji, aby pokazać naszej dalszej rodzinie, skąd pochodzimy - powiedziała w zagranicznych mediach Sarah Warman.

ycipk-2jswoh

Źródło: jalopnik.com

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz też: Awaryjne lądowanie na środku autostrady

ycipk-2jswoh
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-2jswoh

ycipk-2jswoh
ycipk-2jswoh