Trwa ładowanie...

Cudze chwalicie, swego nie znacie. Amerykanin przeżył wakacje życia w Europie

Ma 27 lat i pochodzi ze stanu Utah w USA. Tegoroczne lato postanowił spędzić w Europie. Tym, czego doświadczył, podzielił się na Youtube. Jego film "Europa jest imponująca" zrobił większe wrażenie niż promocja niejednego biura podróży. Przez minutę 59 razy mówi "wow" na widok europejskich zabytków i atrakcji.

Cudze chwalicie, swego nie znacie. Amerykanin przeżył wakacje życia w EuropieŹródło: Youtube.com
d3xp71c
d3xp71c

Nie chciał być typowym turystą. Obiecał to sobie, kiedy wsiadał do samolotu. Mimo że "odhaczył" większość europejskich atrakcji, słowa dotrzymał. Wideo z jego pobytu na Starym Kontynencie ma ponad 200 tys. wyświetleń. I nie dlatego, że Nathan jest mistrzem montażu, ani że pokazuje coś nadzwyczajnego. Nadzwyczajne są reakcje 27-latka.

Europa zaimponowała chłopakowi tak, że właściwie zabrakło mu słów. Oglądając każdy turystyczny punkt rzuca w stronę kamery krótkie "wow". Po co więcej? To wyrażenie potrafi powiedzieć wszystko, określić każdą emocję. Nathan wypowiada "wow" aż 59 razy – kiedy ogląda Koloseum, kiedy je loda czy bierze udział w hiszpańskiej Tomatinie. Przez to "wow" zainteresowały się nim media.

Na co dzień 27-latek pracuje w firmie technologicznej. Długo planował europejską wyprawę. – Zdecydowałem, że nakręcę film dla rodziny i znajomych. Z drugiej strony, bez sensu będzie robić to w oczywisty sposób, czyli stać i szczerzyć się do zdjęć. A że ciągle mówiłem: "Wow", to stwierdziłem, czemu nie? I tak powstało wideo – opowiada "Irish Examinerowi".

Nathanowi tak spodobała się wycieczka po Europie, że obiecał sobie, że jeszcze wróci. Kto wie, może wtedy zahaczy też o Polskę i wypowie swoje "wow".

d3xp71c
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3xp71c