Trwa ładowanie...
ycipk-25enur

Denerwują cię hałasujące dzieci w samolocie? Możesz tego uniknąć, za dopłatą

Francuska linia lotnicza Joon postanowiła za dodatkową opłatą sprzedawać miejsca dla rodzin z dziećmi. Przewoźnik pomyślał też o bezdzietnych pasażerach, oferując im lot w pierwszych rzędach.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Francuska linia za dodatkową opłatą sprzedaje dedykowane miejsca dla rodzin, ale również bezdzietnym pasażerom
Francuska linia za dodatkową opłatą sprzedaje dedykowane miejsca dla rodzin, ale również bezdzietnym pasażerom (123RF)
ycipk-25enur

Pomysł może wydawać się dogodnym kompromisem, z tym że przecież nikt nie zagwarantuje, że rodzina z dziećmi wybierze dedykowane miejsce. Strefa dla rodziców z milusińskimi ma opcję przekształcenia trzech siedzień w niewielkie łóżka. Takie udogodnienie kosztuje 20 euro (ok. 85 zł).

Strefa rodzinna to jedno, ale okazuje się, że być może są wśród pasażerów tacy, którzy byliby skłonni sporo zapłacić za to, by... siedzieć jak najdalej od tych z dziećmi, czyli w pierwszych rzędach. Opcja dla bezdzietnych podróżujących jest nawet droższa, bo kosztuje aż 30 euro (ok. 130 zł). Dość sporo, jeśli wziąć pod uwagę to, że wybór siedzenia z przodu wcale nie gwarantuje ciszy.

ycipk-25enur

Linia Joon to ciekawy gracz na rynku lotów. I choć jej właścicielem jest Air France, to różni się od francuskiego giganta. Marka sama przedstawia siebie jako taką, która skierowana jest do millenialsów. Jest nowoczesna, nie tak droga i gwarantująca docelowe usługi istotne dla młodego odbiorcy. Nie zmienia to jednak faktu, że ok. 130 zł za wybór dedykowanego miejsca to nadal wysoka suma.

Źródło: Fly4free.pl

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

ycipk-25enur

Zobacz także: Niekompetentny fryzjer spowodował katastrofę. Oglądaj "Pod włos"

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-25enur

ycipk-25enur
ycipk-25enur