Trwa ładowanie...
d1hkvqp

Elmo i Pikachu zdobyli Tatry. Internauci zachwyceni pomysłowymi turystami

Portal Tatromaniak opublikował fotografie dwóch mężczyzn, którzy wyszli w góry przebrani w zabawne kostiumy postaci z kreskówek. Nie da się nie uśmiechnąć podczas oglądania tych zdjęć.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Pomysłowi turyści w Tatrach
Pomysłowi turyści w Tatrach (Facebook.com, Fot: Bogusz Parzyszek)
d1hkvqp

"Cudowna pogoda, przepiękne ujęcie, kapitalne stroje" - komentuje jedna z internautek. Szpiglasowy Wierch został zdobyty przez dwóch turystów, którzy na szczycie zrobili sobie zdjęcia przebrani za Elmo i Pikachu. Nie wiadomo, czy pokonali trasę w tych przebraniach, czy jedynie założyli je do zdjęcia.

Szpiglasowy Wierch to szczyt o wysokości 2172 m n.p.m. położony w głównej grani Tatr pomiędzy szczytami: Kopą nad Wrotami a Wyżnim Kosturem - na granicy polsko-słowackiej. Stanowi kulminację odcinka nazywanego Liptowskimi Murami. Przy dobrych warunkach pogodowych znad Morskiego Oka można tam dotrzeć w ok. 2 godziny i 15 minut.

d1hkvqp

Na reakcje internautów na zdjęcia bohaterów kreskówek nie trzeba było długo czekać. Doceniają kreatywny pomysł na nietypową pamiątkę z gór - dają lajki, udostępniają i komentują. A jak wam podobają się te stroje?

Zobacz, jak zachowują się niesforni turyści w Zakopanem:

d1hkvqp

Podziel się opinią

Share

d1hkvqp

d1hkvqp