Trwa ładowanie...

Hipopotamica Fiona znów "wygrała internety". To zwierzę jest skazane na sukces

Kiedy sobie myślisz, że Fiona, mieszkanka zoo w Cincinnati (USA, stan Ohio), nie może zrobić już nic bardziej uroczego, 10-miesięczna hipopotamica "skrada buziaka" dzieciakowi. I znów staje się ulubienicą podłączonego do sieci świata.

Share
Hipopotamica Fiona znów "wygrała internety". To zwierzę jest skazane na sukces
Źródło: Instagram.com, fot: cincinnatizoo
d33b017

Fiona od urodzenia rozgrzewa serca internautów we wszystkich zakątkach globu. Ludzie bacznie śledzili karmienie malucha butelką, pierwsze prysznice, chwile w basenie z mamą. Zachwycali się nawet, gdy pod wodą… puszczała bąki. Punktem kulminacyjnym szaleństwa był chyba moment, w którym rozkoszna hipopotamica niespodziewanie uświetniła zdjęcia zaręczynowe pary Amerykanów.

Podróżni z tak odległych krajów, jak Australia, Niemcy, Brazylia i Japonia, "pielgrzymują" do Cincinnati w Ohio, by w tamtejszym ogrodzie zoologicznym móc na własne oczy zobaczyć uroczą hipopotamicę. A "zwierzęca celebrytka" dba o swój wizerunek i nie pozwala o sobie zapomnieć. Tym razem "wygrała internety", kiedy w sieci pojawiało się zdjęcie, na którym "skrada buziaka" odwiedzającej ją dziewczynce. Nic słodszego dzisiaj z pewnością nie zobaczycie.

Zobacz też: Nowi lokatorzy wrocławskiego zoo

d33b017

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d33b017
d33b017