Trwa ładowanie...

Hiszpańska wyspa na sprzedaż. Teraz nawet 30 proc. taniej

Baleary nazywane są najbardziej słonecznym archipelagiem Europy. Obejmują 200 mniejszych i większych wysp. Jedna z nich wystawiona jest na sprzedaż. Poznajcie bliżej Colom, rajski zakątek, który można mieć na własność.
Share
Hiszpańską wyspę Colom można kupić za 3,7 mln euro
Hiszpańską wyspę Colom można kupić za 3,7 mln euroŹródło: Youtube.com
d2axxja

Leżące w zachodniej części Morza Śródziemnego Baleary co roku przyciągają 5 mln turystów z całego świata. Najpopularniejsze są: Majorka, Minorka, Ibiza i Formentera. Charakteryzują się ciepłym śródziemnomorskim klimatem, rajskimi zatokami z turkusową wodą i słoneczną pogodą.

Majorka oferuje liczne zabytki,* Ibiza* najsłynniejsze imprezy w basenie Morza Śródziemnego, a Minorka uchodzi za najspokojniejszą – kusi sielankowym klimatem i ukrytymi zatokami. To właśnie u brzegów tej ostatniej znajduje się Colom. Skrawek raju wystawiony na sprzedaż.

Wyspa jest niewielka – ma 0,58 km kw. i leży 200 m od północno-wschodniego wybrzeża Minorki, 800 m od miejscowości Es Grau. Jest częścią parku przyrodniczego Albufera of Es Grau.

d2axxja

Na wyspie Colom znajdują się dwie piaszczyste plaże i zatoki z turkusową wodą. Znajdziemy tu także XVIII-wieczną posiadłość o powierzchni 100 m kw. oraz drewniany dom o powierzchni 99 m kw.

   Youtube.com
Źródło: Youtube.com

Wyspa została wystawiona na sprzedaż już kilka lat temu. Wciąż nie znaleźli się jednak chętni. W związku z tym właściciele zdecydowali się obniżyć cenę aż o 30 proc. Obecnie Colom można kupić za 3,7 mln euro (15,6 mln złotych). Brzmi jak okazja?

Najlepsze kierunki na zimę. Zobacz wideo!

d2axxja

Podziel się opinią

Share
d2axxja
d2axxja