Trwa ładowanie...
d2kh370
x-news/Dzień Dobry TVNx-news

Jak wygląda życie Polaków na Fuerteventurze?

Fuerteventura, posiada najdłuższą linię brzegową i naturalne, szerokie plaże - jest ich tu ponad 150. Złocisty piasek zachęca do plażowania i spacerów. Najsłynniejsza z nich - Playa de Sotavento, dzięki nieprzerwanie wiejącemu wiatrowi, jest istnym rajem dla miłośników windsurfingu. Jak im się mieszka w tak egzotycznym miejscu?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Jak wygląda życie Polaków na Fuerteventurze?
(gorillaimages - Shutterstock)
d2kh370

Na wschodzie archipelagu Wysp Kanaryjskich znajduje się Fuerteventura, która posiada najdłuższą linię brzegową i naturalne, szerokie plaże - jest ich tu ponad 150. Złocisty piasek zachęca do plażowania i spacerów. Najsłynniejsza z nich - Playa de Sotavento, dzięki nieprzerwanie wiejącemu wiatrowi, jest istnym rajem dla miłośników windsurfingu. Co roku odbywają się tu zawody Pucharu Świata w tej dyscyplinie. Fuerteventura od 2009 roku cieszy się także statusem rezerwatu biosfery UNESCO.

- Wyspy Kanaryjskie to wyspy szczęśliwe - mówi mieszkaniec Fuerteventury Piotr Rejek. Na wyspie mieszka 300 Polaków. Jak im się mieszka w tak egzotycznym miejscu? - Żyje się o wiele spokojniej, zapomina się o stresie - wyjaśniła mieszkanka Fuerteventury, Edyta Tkacz.

d2kh370

if/udm

Miliony kierowców w Europie oszczędzają w ten sposób. Zaloguj się i sprawdź!

d2kh370

Podziel się opinią

Share
d2kh370
d2kh370