Trwa ładowanie...
d45etpj

Jeśli podróżować, to tylko z pomocą. Więcej niż połowa z nas nie podejmie decyzji samemu

Wydawałoby się, że podróżowanie z biurem odchodzi do lamusa. Badania przeprowadzone przez firmę Expedia Media Solutions pokazują, że nie do końca to prawda. Przez kilka lat przyglądano się zachowaniom podróżujących z 8 krajów w celu odkrycia tendencji turystycznych. Wyniki mogą zaskoczyć, bo jeśli wierzyć badaczom, ponad połowa turystów woli zdać się na kogoś, niż na siebie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Jeśli podróżować,  to tylko z pomocą. Więcej niż połowa z nas nie podejmie decyzji samemu
(Materiały prasowe)
d45etpj

Podróżni są otwarci na wybór miejsca docelowego i szukają informacji w różnych źródłach. Co najmniej 50 proc. z nich jest niezdecydowanych, dlatego szuka pomocy i inspiracji w trakcie planowania urlopów, a ponad 65 proc. podróżnych twierdzi, że są pod wpływem treści publikowanych przez marki turystyczne lub miejscowość, którą nawet się nie interesują. Agencje podróży online i wyszukiwarki w tej kwestii absolutnie wygrywają.

- Mimo że większość turystów ma określony budżet na podróże i aktywnie poszukuje ofert i promocji, zauważa się różnice pod względem sposobu i miejsca wydawania pieniędzy, choć ponad wszystko cenią sobie doświadczenia, niż koszty - mówi portalowi "Travel Daily News" Andrew van Der Feltz z Expedia Media Solutions. - Ponieważ ponad 50 proc. podróżujących nie ma upatrzonego miejsca docelowego, można im pomóc inspirując albo informując o czymś, czego wcześniej nie mieli na oku - dodaje.

d45etpj

Podziel się opinią

Share

d45etpj

d45etpj