Trwa ładowanie...

Konflikt pasażerów na pokładzie. Spór podzielił internautów

Wendi Williams, pasażerka linii American Airlines zamieściła na Twitterze wideo nakręcone podczas lotu z Nowego Orleanu do Charlotte. Na nagraniu widać, jak mężczyzna uderza pięścią w jej rozłożony fotel. Ciężko ustalić, kto w tej sytuacji ma rację.

Share
Konflikt pasażerów na pokładzie. Spór podzielił internautów
Źródło: Shutterstock.com
djvvrt6

Kobieta czuje się urażona i źle potraktowana przez linie lotnicze. Twierdzi, że kiedy po raz pierwszy opuściła swoje siedzenie, mężczyzna siedzący za nią poprosił, by je podniosła, ponieważ chce zjeść posiłek. Kiedy skończył jeść, pasażerka ponownie się położyła.

Wendi twierdzi, że mężczyzna uderzył pięścią w jej fotel ok. 9 razy. Na wideo, które opublikowała w mediach społecznościowych widać złość i bezsilność pasażera. Po tym, jak złożyła na niego skargę, zagrożono jej eskortowaniem z samolotu, a mężczyźnie zaproponowano bezpłatnego drinka. Czy pasażerka słusznie linczuje go publicznie?

Pod postem kobiety na Twitterze rozpętała się burza. Okazało się, że zdania w tej sprawie są skrajnie podzielone. "Nie mogę uwierzyć, że American Airlines nie zrobiły nic dla tej biednej kobiety, ale dały temu pełzaczowi drinka" – piszą obrońcy Wendi.

djvvrt6

Drużyna pasażera twierdzi zaś, że wybór miejsca zapewne nie należał do niego, a samolotowe fotele są tak małe, że opuszczenie przedniego fotela może zamienić podróż w koszmar. "Gdybym to był ja, nie miałaby już oparcia" – czytamy w komentarzach.

Linia American Airlines oficjalnie nie uznały winy żadnego z pasażerów. Jedynie przeprosiła i powiedziała, że to, co się stało na pokładzie nie powinno mieć miejsca.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz też: Awaryjne lądowanie. Chwile grozy na pokładzie Boeinga

https://wideo.wp.pl/awaryjne-ladowanie-chwile-grozy-na-pokladzie-boeinga-6477498352694913v

djvvrt6

Podziel się opinią

Share
djvvrt6
djvvrt6