WP

Koszmar na pokładzie samolotu. Trzy osoby trafiły do szpitala

Pasażerowie lecący z Południowej Kalifornii do Seattle przeżyli przerażające chwile, po tym, gdy samolot wpadł w silne turbulencje. Trzy osoby trafiły do szpitala. Trzeba było awaryjnie lądować.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Tak wyglądało wnętrze samolotu po tym, gdy maszyna wpadła w silne drgania
Tak wyglądało wnętrze samolotu po tym, gdy maszyna wpadła w silne drgania (Twitter)
WP

Na pokładzie samolotu linii Delta Air Lines znajdowało się 59 pasażerów i 4-osobowa załoga. Nagle zaczęły rozgrywać się sceny rodem z filmu sensacyjnego. Samolot wpadł w silne turbulencje. Maszyna dwa razy pikowała w dół. Sytuacja stała się bardzo niebezpieczna.

- Stewardesa akurat roznosząca posiłki dla pasażerów poleciała w górę niczym szmaciana lalka, a z wózka wypadła cała zawartość – powiedział Fox News Dave Macias.

WP

Na wideo opublikowanym przez Joe Justice’a, możemy zobaczyć skutki mrożącej krew w żyłach sytuacji i krajobraz po bitwie. Wywrócony wózek wraz z całą jego zawartością oraz rzeczami pasażerów w ogromnym nieładzie wypełniało miejsce pomiędzy siedzeniami. Mężczyzna dodał w poście, że załoga świetnie się spisała w tych trudnych chwilach, gdy zmuszona była awaryjnie lądować.

W wyniku tych zdarzeń trzech pasażerów zostało rannych i w związku z tym, trafiło do szpitala. Pozostali zostali zaproszeni... na pizzę.

Delta Air Lines wydała oświadczenie, w którym przeprasza za ten incydent i zapewnia, że wszyscy pasażerowie dotrą do celu swojej podróży.

WP

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz też: Szczątki samolotu spadły na dom. Nagranie z katastrofy

WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP