Trwa ładowanie...
ycipk-4erlod

Kot przebył ponad 1000 kilometrów by odnaleźć swoich właścicieli

Kot o imieniu Noirou zaginął w 2017 roku niedaleko miasta Montpellier na południu Francji. Zwierzę zostało odnalezione po roku na północy kraju. Prawdopodobnie przebyło 1100 kilometrów w celu odnalezienia swoich właścicieli.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kot Noirou przebył 1100 km w celu odnalezienia swoich właścicieli.
Kot Noirou przebył 1100 km w celu odnalezienia swoich właścicieli. (Facebook.com)
ycipk-4erlod

Kot o imieniu Noirou zaginął w ubiegłym roku na południu Francji, w miejscowości Montpellier. Przebywał tam na wakacjach wraz ze swoimi właścicielami, hiszpańskim małżeństwem. Po ponad 12 miesiąca zwierzę zostało odnalezione 1100 kilometrów dalej w Normandii, na północy kraju. Prawdopodobnie przebył tak długą drogę szukając swoich właścicieli. Niestety pomylił kierunki i zamiast do Hiszpanii, trafił nad kanał La Manche.

Kot został odnaleziony przypadkowo przez mieszkańców Francji, którzy zabrali go do weterynarza. Okazało się że Noirou ma chip z numerem identyfikacyjnym, gdzie przypisani są jego właściciele. Hiszpańskie małżeństwo zostało szybko poinformowane o odnalezionym zwierzaku. Klinika weterynaryjna zamieściła zdjęcie pary małżeńskiej z kotem oraz wpis z opisem całej historii zaginięcia.

ycipk-4erlod
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-4erlod

ycipk-4erlod
ycipk-4erlod