Trwa ładowanie...

Książę Dubaju kręci wideo w chmurach i podbija internet

Znany jako Fazza, książę Dubaju ostatnio podzielił się na Instagramie swoim wideo z widokiem słońca wschodzącego nad iglicami wieżowców. Film obejrzało już blisko milion osób. Jest pięknie i strasznie jednocześnie.

Share
Książę Dubaju kręci wideo w chmurach i podbija internet
Źródło: Instagram.com, fot: Fazza
d4fjgic

Spod gęstego kożucha mgły wyłaniają się szczyty najwspanialszych konstrukcji architektonicznych na świecie. W promieniach słońca mienią się ich złociste i srebrzyste powierzchnie, które przebiły się ponad kłęby przypominające watę. Nad wszystkimi góruje Burdż Chalifa, najwyższy budynek na ziemi. Książę Hamdan bin Mohammed Al Maktoum uchwycił to niezwykłe widowisko szczególnego dnia, gdy mgła, która rozpostarła się nad Zjednoczonymi Emiratami Arabskimi, zakłóciła szereg lotów.

Następca tronu emira Dubaju opublikował wideo na Instagramie, gdzie zgromadził już 4,4 mln obserwujących. Film obejrzało już prawie milion internautów. Jak można się domyślić, zachwycili się nie tylko zapierającym dech w piersiach widokiem, ale również faktem, że został on zarejestrowany z wysokości, która mrozi krew w żyłach. Na szczycie swego „punktu obserwacyjnego”, zlokalizowanego na dachu jednego z dubajskich wieżowców, ubrany w biel mężczyzna trzyma filiżankę z kawą, jakby nigdy nic.

34-letni książę, znany ze swego zamiłowania do jazdy konnej i poezji (pod pseudonimem Fazza publikuje swoją twórczość, głównie o charakterze romantycznym i patriotycznym), najwyraźniej kocha też piękne widoki i nie boi się dużych wysokości. Opublikowane wideo nie jest jego pierwszym materiałem „z chmur”.

d4fjgic

Podziel się opinią

Share
d4fjgic
d4fjgic