Trwa ładowanie...
d3d8la0
kuba
02-11-2006 11:33

Kuba/ Cygaro "Minuta" dla tych, co nie mają czasu

Szczególną możliwość palenia wyśmienitych cygar kubańskich postanowili zapewnić ich producenci bardzo zajętym osobom. Wyprodukowali cygaro o nazwie "Minuta", które można wypalić właśnie w takim czasie.

d3d8la0

_ Szczególną możliwość palenia wyśmienitych cygar kubańskich postanowili zapewnić ich producenci bardzo zajętym osobom. Wyprodukowali cygaro o nazwie \"Minuta\", które można wypalić właśnie w takim czasie. _

Nowe cygaro o długości zaledwie 104 milimetrów zaprezentowano na międzynarodowej wystawie w Hawanie. Robi się z wyselekcjonowanych liści tytoniu, nie jest jednak tak mocne, jak te tradycyjne.

Znawcy kubańskich cygar zauważają, że tytoń do nowego wyrobu jest uprawiany na wschodzie kraju, gdy za najlepszy gatunek tytoniu jest uważany ten z zachodniej prowincji Pinar del Rio, która ma swoisty klimat.

\"Minutowe\" cygara przeznaczone są nie tylko dla tych, co nie mają wiele czasu na palenie, lecz także dla tych, którzy pragną poznać aromat kubańskich cygar, a nie stać ich na kupowanie tych tradycyjnych, bardzo drogich.

d3d8la0
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3d8la0