Trwa ładowanie...
d1cpd0h

Lot z dzieckiem nie musi być koszmarem. Matka znalazła sposób

Matka 4-miesięcznego niemowlęcia postanowiła zadbać o komfort współpasażerów podczas 10-godzinnego lotu. Każdemu z nich wręczyła drobne upominki i kartkę, w której wyjaśniła, jak mają je wykorzystać.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Matka lecąca z dzieckiem przygotowała paczki z upominkami dla współpasażerów. Docenili jej gest
Matka lecąca z dzieckiem przygotowała paczki z upominkami dla współpasażerów. Docenili jej gest (Facebook.com)
d1cpd0h

Lot z niemowlęciem może być stresującym przeżyciem zarówno dla rodziców malucha, jak i... współpasażerów. Nigdy nie można przewidzieć, jak dziecko zniesie podróż.

Matka lecąca z Seulu do San Francisco postanowiła zadbać o swoich towarzyszy podróży. Dla każdego z nich przygotowała niewielką paczkę ze słodyczami, zatyczkami do uszu i kartką, w której wyjaśniła, że to pierwszy lot jej 4-miesięcznego dziecka.

"Jestem przerażony i zestresowany, bo to pierwszy lot w moim życiu. Dlatego też mogę płakać i być nieco marudny. Postaram się być cicho, ale nie mogę nic obiecać. Wykorzystaj zawartość, jeśli będę zbyt głośno" – brzmiała wiadomość, napisana z perspektywy dziecka.

d1cpd0h

Zobacz także: Lot jak z koszmaru. Dziecko przez całą podróż terroryzowało współpasażerów

O uroczym geście matki poinformował jeden z pasażerów. Dave Corona zamieścił na swoim profilu na Facebooku zdjęcia z samolotu, w tym zdjęcie matki z niemowlęciem na rękach, słodyczy i dołączonej do nich notatki.

Chociaż to niewiele, Corona, podobnie jak inni pasażerowie, docenił gest matki.

d1cpd0h

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz także: Czego nie robić na lotnisku i w samolocie?

d1cpd0h

Podziel się opinią

Share

d1cpd0h

d1cpd0h