Trwa ładowanie...
d2qq2x8

Magiczny Domek w Pobierowie

Największe atrakcje
Magiczny Domek w Pobierowie
Kraj
www.pobierowo.net.pl
Źródło: www.pobierowo.net.pl

Magiczny Domek – wszystko do góry nogami

Magiczny Domek w Pobierowie to atrakcja, gdzie wszystko stoi do góry nogami. Dosłownie, bo urokliwy błękitny domek ustawiony jest na dachu, wchodzimy do niego rzez okno na poddaszu tuż nad trawnikiem, a wszystkie meble i przedmioty... nadal stoją na suficie. Na świecie jest niewiele takich atrakcji, a na Pomorzu Zachodnim nad Morzem Bałtyckim znajdziemy podobny także w Międzyzdrojach. Magiczny Domek to rodzinna atrakcja, a w szczególności przypadnie do gustu dzieciom.

Magiczny Domek – lokalizacja i zwiedzanie

Magiczny Domek jest usytuowany przy ulicy Grunwaldzkiej, czyli głównym trakcie turystycznym, który ciągnie się wzdłuż plaży przez całe Pobierowo. Domek mieści się także blisko zejścia na plażę. W całym miasteczku jest ich aż pięć, dzięki czemu nie musimy w drodze na plażę szukać przejścia przez sosnowy las, albo zanadto oddalać się od wybranego pensjonatu lub hotelu. W okolicy Magicznego Domku z łatwością znajdziemy też dobrą restaurację lub charakterystyczną dla regionu smażalnię ryb, gdzie możemy wybrać najzdrowsze ryby z Bałtyku.

Zwiedzanie Magicznego Domku odbywa się bez przewodnika, chyba, że skorzystamy z oferty edukacyjnej atrakcji. Pomieszczenia mają wysokość, która jest optymalna do zwiedzania przez osoby średniego wzrostu. Wyciągając ręce w stronę sufitu (czy też podłogi), możemy swobodnie dotknąć nawet kawałków tortu na talerzykach przytwierdzonych do stołu. Dorośli zapłacą za wstęp 15 zł, bilet ulgowy kosztuje 13 zł, a dzieci, które maja mniej niż 100 cm wzrostu wejdą za darmo.

Magiczny Domek – oferta edukacyjna i dla rodzin

Pracownicy Magicznego Domku w Pobierowie przygotowali ciekawą ofertę edukacyjną dla dzieci z klas 4-6. Oferta umożliwia przeprowadzenie na terenie domku, w umówionym dniu lekcji z zakresu podstawowych praw fizyki. Lekcja o grawitacji w takim miejscu to czysta przyjemność.

Co ciekawe, w Magicznym Domku jest możliwość zorganizowania niewielkiej rodzinnej imprezy jak urodziny. Sprzyja temu położenie w malowniczym zakątku, blisko plaży i pachnącego, sosnowego lasu.

Magiczny Domek – warto wiedzieć

Odwiedziny w Magicznym Domku w Pobierowie to nie lada wyzwanie dla zmysłów. Nasz ośrodek równowagi, wzrok i ciało są przyzwyczajone do tego, jak na ogół wygląda zwykłe pomieszczenie. Tutaj spacerujemy po suficie, a jeśli lekko wyciągniemy ręce w górę, możemy dotknąć kanapy, która jest przytwierdzona do sufitu. To doskonała zabawa, która może przyprawić nas o zawrót głowy.

Zwiedzanie Magicznego Domku nie przypomina w niczym odwiedzin w zwykłym muzeum. Można po nim biegać i skakać, a na pamiątkę można zrobić sobie zabawne zdjęcia w oryginalnie urządzonych salach lub nakręcić film.

Magiczny Domek w Pobierowie - kolorowy przystanek na Pomorzu Zachodnim

Jeśli nasz plan na wakacje to zwiedzanie najpiękniejszych miast Pomorza Zachodniego, to Pobierowo znajdziemy dokładnie w połowie drogi pomiędzy Międzyzdrojami a Kołobrzegiem. Magiczny Domek w Pobierowie to ogromna atrakcja i urozmaicenie zwłaszcza dla najmłodszych wczasowiczów.

Z Pobierowa mamy blisko do Rewalu, gdzie warto pospacerować Aleją Róż i Zakochanych. Najbliższe większe miasto to Koszalin, gdzie odwiedźmy Górę Chełmską z zabytkową wieżą widokowa z 1888.

Magiczny Domek w Pobierowie
Czas lotu / jazdy samochodem

Pół godziny jazdy zsamochodem od Kołobrzegu i Międzyzdrojów, 1 godzina i 15 minut minut od Koszalina.

Strefa czasowa

UTC + 1 godz.

Waluta

PLN

Godziny otwarcia

Od 10 do 20.

Ceny biletów

Bilet normalny 15 zł
Bilet ulgowy 13 zł
Dzieci do 100 cm wzrostu mają wstęp wolny

Orientacyjna odległość

650 kilometrów od Warszawy, 288 kilometrów od Gdańska

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2qq2x8
d2qq2x8
d2qq2x8
d2qq2x8