Trwa ładowanie...

Martyna Wojciechowska w Tatrach. "Według przyjaciółki robię totalną wiochę"

Dziennikarka i podróżniczka pochwaliła się ostatnio kilkoma zdjęciami z ośnieżonymi tatrzańskimi szczytami w tle. "W górach jest wszystko, co kocham" - wyznała, a także przytoczyła anegdotę związaną z jej przyjaciółką i pozowaniem do zdjęć.

Tatry zimą (zdjęcie ilustracyjne)Tatry zimą (zdjęcie ilustracyjne)Źródło: Getty Images
d3wzmrv
d3wzmrv

Martyna Wojciechowska wybrała się z mężem Przemkiem Kossakowskim w polskie góry. Wspólnym zdjęciem, na którym oboje szeroko się uśmiechają, pochwalili się kilka dni temu na Instagramie. Dziennikarka opatrzyła je hashtagiem #polskajestnajfajniejsza.

Wczoraj Wojciechowska opublikowała jeszcze jedno ujęcie - tym razem pozuje sama. "Wolność. To w górach czuję ją najmocniej! Póki jeszcze można... trzeba się nachodzić na zapas!" - podpisała zdjęcie. Większą uwagę internautów przykuła jednak druga część opisu. Podróżniczka dodała bowiem zabawne post scriptum.

d3wzmrv

Martyna Wojciechowska - zdjęcie z rękami w górze "wiochą"?

"Zdjęcie to dedykuję mojej przyjaciółce Alinie Markiewicz, która uważa, że z tym gestem podnoszenia rąk do góry robię 'totalną wiochę' i odmawia mi wykonywania takich fotografii podczas naszych wspólnych wspinaczek" - wyznała Wojciechowska i dodała, że autorem tego ujęcia jest jej mąż.

Pod postem znajduje się ponad setka komentarzy. Większość fanów zgadza się z Martyną i wyznaje, że też zawsze muszą sobie zrobić takie zdjęcie. "Mam dokładnie tak samo, a tę rzekomą 'wiochę' też uskuteczniam" - pisze jedna internautka, "Taką wiochę w górach też lubię robić i niech nikt mi nie zabrania" - dodaje inna, "Dobrze, że Kosa zrobił to zdjęcie. Tylko by spróbował odmówić" -  zauważa ktoś jeszcze.

Nie brakuje też żartobliwego komentarza "Grażynka 10/10", który Wojciechowska przyjęła z poczuciem humoru: "No właśnie! Kiedy ja się nie mogę powstrzymać" - odpisała.

Martyna Wojciechowska czule o Przemku Kossakowskim: "Ma ogromną cierpliwość, empatię i wrażliwość"

d3wzmrv
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3wzmrv