Trwa ładowanie...

Mikrowyprawy - idealny sposób na tani wypoczynek?

Wypoczynek kojarzy się nam z koniecznością wzięcia urlopu i wyjazdem poza miejsce zamieszkania, gdzieś daleko. Tymczasem Łukasz Długowski, dziennikarz, podróżnik i autor książki „Mikrowyprawy w wielkim mieście”, sam o sobie mówi, że jest „uzależniony od miejsc niepopularnych i wyzwań”, udowadnia, że można wypocząć w środku tygodnia, nawet w samym centrum wielkiego miasta. Wystarczy nawet kilka godzin, by się zrelaksować, uciec od codzienności i choć przez chwilę poczuć, jak na wakacjach.

Mikrowyprawy - idealny sposób na tani wypoczynek?Źródło: shutterstock.com
d1b8a6u
d1b8a6u

Wypoczynek kojarzy się nam z koniecznością wzięcia urlopu i wyjazdem poza miejsce zamieszkania, najlepiej gdzieś daleko. Tymczasem Łukasz Długowski, dziennikarz, podróżnik i autor książki „Mikrowyprawy w wielkim mieście” przekonuje, że można wypocząć w środku tygodnia, nawet w samym centrum wielkiego miasta. Wystarczy dosłownie kilka godzin, by się zrelaksować, uciec od codzienności i choć przez chwilę poczuć się, jak na wakacjach.

Mikrowyprawa jest czymś, na co każdy może sobie pozwolić. Wokół dużych miast w Polsce, jak Kraków, Warszawa, Wrocław czy Łódź *znajdziemy miejsca, które mimo otaczającej je cywilizacji, nadal potrafią urzekać przyrodą i zaskakiwać nieznanymi miejscami. Niewątpliwie plusem wypadu poza miasto jest to, że nawet jeśli przygoda ma trwać dzień lub dwa, dobrze zaplanowana może nic nas nie kosztować. Wystarczy chęć przeżycia czegoś nowego i kilka drobiazgów, które większość z nas posiada w domu, jak latarka, zapałki, wygodna odzież czy śpiwór. *Obejrzyj wideo i dowiedz się więcej o miniwyprawach!

d1b8a6u
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1b8a6u