Trwa ładowanie...

Milionowy Gość zawitał do Parku Rozrywki Energylandia w minioną sobotę

W minioną sobotę Park Rozrywki odwiedził milionowy Gość sezonu 2018! Była nim rodzina z Psar k. Będzina – Pani Małgorzata z mężem Sebastianem oraz dziećmi Pauliną i Mateuszem.

Share
Milionowy Gość zawitał do Parku Rozrywki Energylandia w minioną sobotęŹródło: Materiały prasowe
d1plw6u

Podobnie jak w poprzednim roku, tak i teraz szczęśliwa rodzina otrzymała całoroczny bilet wstępu dla całej rodziny i została powitana jak prawdziwa gwiazda animatorów Energylandii! Dodatkowo rodzina otrzymała weekend w Wester Camp Resort w Zatorze. ZOBACZ FILM!

Warto przypomnieć, że w 2017 roku milionowy gość odwiedził Park Rozrywki 27 września. Oznacza to, że liczba odwiedzających Energylandię cały czas utrzymuje wskaźnik wzrostowy, co przyczynia się do zwiększenia ruchu turystycznego zarówno w skali regionu, jak całego kraju. Park odwiedza coraz więcej gości zza granicy. Większość z nich stanowią nasi południowi sąsiedzi, ale coraz częściej w Energylandii można spotkać turystów z Niemiec, krajów Beneluksu oraz Ukrainy. Nic dziwnego, że Energylandia przyciąga Gości z całej Europy. W ostatnim czasie powstało tu wiele unikatowych atrakcji. Wśród nich najwyższy i najszybszy na świecie wodny Speed Water Coaster, czy zaprezentowany miesiąc termu największy w Europie Mega Coaster Hyperion.

W sezonie 2018 Park Rozrywki Energylandia czynny jest do końca października zgodnie z kalendarzem dostępnym na stronie internetowej. Energylandia przygotowała też promocyjną pulę biletów na wrzesień i październik, których ceny rozpoczynają się już od 59 zł (za bilet ulgowy – jednodniowy)! W cenie 99 zł kupić można bilet normalny – jednodniowy lub bilet ulgowy na dwa dni zabawy w Energylandii. W obu przypadkach w naszych kieszeniach zostaje po 20 zł. Osoby, które chcą zaopatrzyć się w bilet normalny – dwudniowy zapłacą 179 zł zamiast 219 zł! W tym wypadku zaoszczędzimy aż 40 zł.

Jak kupić tańsze bilety? To proste! Wystarczy wejść na stronę www.promocja.energylandia.pl i kliknąć w wybrane bilety. *Warto się spieszyć, ponieważ promocyjne bilety można kupić tylko do końca sierpnia! *

d1plw6u
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1plw6u
d1plw6u