Trwa ładowanie...
holderName

Mnich z Kalkuty. Jego wiek sprawił, że pracownicy lotniska przecierali oczy ze zdumienia

Do niecodziennego spotkania doszło podczas kontroli paszportowej na lotnisku w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Pracownicy portu, sprawdzając dokumenty mnicha, zauważyli, że ma on aż 123 lata. Mężczyzna zdradził im swój sposób na długowieczność.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Pracownicy lotniska byli pod wrażeniem wieku mężczyzny
Pracownicy lotniska byli pod wrażeniem wieku mężczyzny (Twitter.com/ fairy queen)
holderName

Internet obiegło zdjęcie paszportu mężczyzny, którego data urodzenia wskazuje na rok 1896. Wielu internautów zwątpiło w jego sędziwy wiek, ale ku zdumieniu niedowiarków, władze Indii potwierdziły metrykę swojego obywatela, który jest wpisany do rejestru świątynnego.

Hindus poruszał się po obiekcie wyjątkowo żwawo, jak na swój wiek. Zgodził się nawet na zrobienie pamiątkowego zdjęcia, lecz przestrzegł, że to właśnie pozostawanie z dala od technologii - telewizorów czy nowoczesnych telefonów - pomaga mu utrzymać swoje ciało w tak dobrej kondycji.

Mężczyzna pochodzi z Kalkuty i uważa, że swoją długowieczność zawdzięcza życiu w celibacie, codziennej jodze oraz odpowiedniej diecie. Jada głownie gotowane jedzenie bez użycia oleju i przypraw. U podstaw jego żywienia znajduj się ryż i dal (gulasz z soczewicy) z zielonymi papryczkami chili. Noce spędza na macie położonej na podłodze, a zamiast miękkiej poduszki używa drewnianej płyty.

holderName

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz też: Wygląda jak kurka, ale jest śmiertelnie groźna

holderName

Podziel się opinią

Share
holderName
holderName