Trwa ładowanie...
d137ljw

Najpopularniejsza na świecie kobieta za sterami samolotu. Ma dziesiątki tysięcy fanów

Eva Claire Marseille ma 31 lat i pochodzi z Holandii. Samolotami lata od 4 lat. Jest nie tylko młoda, piękna i ambitna, ale może też pochwalić się kilkudziesięcioma tysiącami fanów, którzy obserwują ja na Instagramie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Młodą panią pilot obserwuje na Instagramie ponad 70 tys. osób
Młodą panią pilot obserwuje na Instagramie ponad 70 tys. osób (Instagram.com)
d137ljw

Eva na każdym kroku powtarza, że praca sprawia jej ogromną satysfakcję i chce wspinać się po szczebelkach kariery. Dotychczas latała Boeingami 737, należącymi do hiszpańskiego przewoźnika, na trasach europejskich. Jednak na początku sierpniu br. przeprowadziła się z Barcelony do Hongkongu, z którego wkrótce zacznie latać Boeingami 747, potocznie nazywanym Jumbo Jet.

Holenderka na początku chciała zostać dziennikarką i nawet nie marzyła o tym, by zostać pilotem – ten zawód wydawał się jej nieosiągalny. Miała plany, by poznawać inne kultury, a następnie dzielić się z innymi historiami ludzi z różnych zakątków świata.

Mimo wszystko aplikowała do szkoły lotniczej i po latach ciężkiej nauki i wielu wyrzeczeniach uzyskała dyplom. Jest dumna, że zdobyła zawód, który w ocenie wielu jest zarezerwowany wyłącznie dla mężczyzn. Udowodniła, że i panie mogą świetnie się odnaleźć w tej profesji.

d137ljw

Gdy młoda pilotka zaczęła publikować swoje zdjęcia z pracy na Instagramie, zaczęła zdobywać coraz więcej fanów. Dziś obserwuje ją ponad 70 tys. osób.

Kocham latać i myślę, że doskonale to widać na moich zdjęciach. Podejrzewam, że to powód, dla którego ludzie lubią obserwować moje posty – mówi Eva Claire Marseille w wywiadzie dla Daily Mail.

– Mam nadzieję, że jestem inspiracją dla wielu młodych osób i mogę im pokazać, że spełnienie marzenia o lataniu jest osiągalne. Dostaję wiele pytań od dziewcząt i chłopców, co powinni zrobić, aby tez móc pracować w przestworzach – zdradza Marseille.

Eva w wolnym czasie wspina się po górach, chodzi na fitness, uczęszcza na zajęcia z jogi i kickboxingu.

Zobacz też: Jak zostać stewardesą?

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d137ljw

Podziel się opinią

Share
d137ljw
d137ljw