Trwa ładowanie...

Nietypowe zdarzenie na lotnisku. Kobieta wrzuciła monetę do silnika samolotu

Uziemienie samolotu i ewakuacja pasażerów - a wszystko przez nieodpowiedzialne zachowanie jednej z pasażerek. Kobieta, przed wejściem na pokład, postanowiła wrzucić monetę do silnika samolotu. O sytuacji zaalarmowali załogę inni pasażerowie.

Nietypowe zdarzenie na lotnisku. Kobieta wrzuciła monetę do silnika samolotuŹródło: Shutterstock.com, fot: Sudpoth Sirirattanasaku
d1c4dgx
d1c4dgx

Chińska emerytka chciała w ten sposób zapewnić sobie szczęśliwy lot z Anqing do Kunmig. Po szybkiej reakcji współpasażerów, pracownicy lotniska wypatrzyli jedną monetę na płycie. Niestety konieczne było uziemienie samolotu linii Lucky Air, by mechanicy mogli sprawdzić, czy coś nie trafiło faktycznie do wnętrza silnika. Gdyby maszyna wystartowała z monetą, to lot mógłby skończyć się tragicznie.

Swoim nieodpowiedzialnym zachowaniem 76-letnia kobieta uziemiła maszynę na całą noc, a sama została zatrzymana przez policję.

To nie pierwsze takie zdarzenie w Chinach. Latem tego roku na terenie portu lotniczego Szanghaj-Pudong inna seniorka wrzuciła do komory silnika kilka monet. Wówczas samolot wstrzymano na kilka godzin i ewakuowano 150 pasażerów lotu do Kantonu, a kontrolerzy z silnika wyjęli aż 9 monet. Kobieta przekonywała policję, że była pewna, że ze wszystkich rzuconych monet tylko jedną trafiła do celu.

Tak odśnieża się lotnisko:

\

Szampon, żel pod prysznic, krem do twarzy? Wszystko to znajdziesz wraz z rabatami na stronie EZEBRA.PL promocje.

d1c4dgx
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1c4dgx