Qaqwqwrqw

Okazja dnia. Największe atrakcje Izraela podczas jednej wycieczki

Jerozolima, Hajfa, Nazaret, Morze Martwe, Cezarea czy Betlejem. Wszystkie te miejsca możecie zobaczyć podczas jednej podróży. Program jest bardzo bogaty, dlatego jeśli lubicie zwiedzać, nie będziecie zawiedzeni.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Jafa jest dzielnicą Tel Awiwu. Do 1949 r. była osobnym miastem
Jafa jest dzielnicą Tel Awiwu. Do 1949 r. była osobnym miastem (Shutterstock.com)
Qaqwqwrqw

Planujecie spontaniczny urlop w czerwcu, ale wciąż nie macie pomysłu, dokąd się wybrać? Polecany 7-dniową wycieczkę do Izraela w terminie 16-23.06, podczas której zwiedzicie wiele ważnych historycznych miejsc, a także miasta tego bliskowschodniego państwa, położonego nad Morzem Śródziemnym (oferta "Magia Izralea" poniżej).

Jerozolima / Shutterstock.com
Podziel się
Qaqwqwrqw

W programie są m.in.: jerozolimska dzielnica Żydowska, grób Króla Dawida, przejazd trasą Niedzieli Palmowej do Dominus Flevit czy Droga Krzyżowa do Bazyliki Grobu Pańskiego. To nie wszystko – czeka was także zwiedzanie przepięknej Hajfy, rejs łodzią po Jeziorze Galilejskim czy relaks na plaży Neve Midbar, ulokowanej nad Morzem Martwym.

Morze Martwe / Shutterstock.com
Podziel się

Większość noclegów zaplanowano w Betlejem, oddalonym ok. pół godziny drogi od Jerozolimy. Także macie okazję poznać miasteczko, w którym, według wierzeń chrześcijan, narodził się Jezus.

Betlejem / Shutterstock.com
Podziel się
Qaqwqwrqw

Cena wycieczki to 1799 zł. Wliczone są w nią: bilety lotnicze na trasie Warszawa – Tel Awiw, ubezpieczenie, zakwaterowanie w hotelach 3-gwiazdkowych, śniadania i obiadokolacje, transport komfortowymi autokarami oraz opieka polskiego pilota.

Hajfa / Shutterstock.com
Podziel się

Samodzielnie należy pokryć koszt wstępu do zwiedzanych obiektów czy obsługę lokalnych przewodników – łącznie 185 dol. (ok. 675 zł) od osoby. Warto pamiętać, że Polacy nie potrzebują wizy, aby wjechać na teren Izraela. Potrzebny jest jedynie paszport.

Qaqwqwrqw

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz też: Tel Awiw - najbardziej europejskie miasto na Bliskim Wschodzie

Qaqwqwrqw
Qaqwqwrqw
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
Qaqwqwrqw