Trwa ładowanie...

Okazja dnia - tydzień w Złotych Piaskach za 1187 zł

Kurort idealny dla par, rodzin z dziećmi jak i imprezowiczów, którzy oprócz słonecznych plaż szukają dobrej rozrywki? Oczywiście Złote Piaski! Siedmiodniową wycieczkę we wrześniu można właśnie kupić za mniej niż 1200 zł. To świetna okazja!

Share
Okazja dnia - tydzień w Złotych Piaskach za 1187 zł
Źródło: Shutterstock.com, fot: Nessa Gnatoush
d22pubq

Złote Piaski to jeden z najbardziej znanych czarnomorskich kurortów. Miasto leży kilkanaście km na północ od Warny i przez wielu nazywane jest letnią stolicą Bułgarii.

Kierunek od lat popularny jest wśród polskich turystów. Nie ma się co dziwić, bo baza hotelowa jest niemalże doskonała, a ceny za wakacje zorganizowane nie są wysokie. Najlepszym przykładem jest oferta w czterogwiazdkowym hotelu Ljuljak - za 7 dni we wrześniu zapłacimy tylko 1187 zł (z dwoma posiłkami).

Podczas urlopu warto wybrać się na wycieczkę do pobliskiej Warny, gdzie można dojechać autobusem, taksówką, kolejką chu chu lub popłynąć statkiem. Warna to jedno z najciekawszych miast regionu. Najbardziej reprezentacyjnym punktem jest Płanczad Nezawimost - plac z fontanną, wokół którego znajdziemy liczne butiki i restauracje serwujące dania bułgarskiej kuchni.

W Bułgarii czeka masa atrakcji.

Sezon turystyczny w Złotych Piaskach trwa do końca września. Wtedy temperatura osiąga jeszcze ponad 20 st. C, a plaże nie są już tak zatłoczone, jak latem.

d22pubq

Podziel się opinią

Share
d22pubq
d22pubq