Trwa ładowanie...
d37w5le

Pilot był nietrzeźwy. Aresztowano go chwilę przed startem

Pilot zatrudniony w Delta Air Lines został aresztowany tuż przed startem. Mężczyzna wzbudził podejrzenia podczas kontroli na lotnisku. Miał też mieć przy sobie butelkę alkoholu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Rzeczniczka Delta Airlines, Kate Modolo, potwierdziła, że linia lotnicza współpracowała z władzami w celu zbadania incydentu
Rzeczniczka Delta Airlines, Kate Modolo, potwierdziła, że linia lotnicza współpracowała z władzami w celu zbadania incydentu (Shutterstock.com)
d37w5le

Rzecznik portu, Patrick Hogan, potwierdził, że 37-letni pilot Gabriel Lyle Schroeder został aresztowany na międzynarodowym lotnisku Minneapolis–Saint Paul. Miał lecieć do San Diego. Oficerowie nabrali podejrzeń co do trzeźwości pilota po tym, jak opuścił kontrolę bezpieczeństwa.

– Polityka alkoholowa Delta należy do najsurowszych w branży i nie tolerujemy żadnych naruszeń. Współpracujemy z lokalnymi władzami w kwestii weryfikacji wszelkich nadużyć i wykroczeń – przekazał rzecznik Delta Air Lines w oświadczeniu przesłanym mediom.

 Youtube.com

W trakcie aresztowania pasażerowie musieli opuścić pokład samolotu, a lot został przez to opóźniony. Sprawa jest w toku. Przeprowadzanie badań toksykologicznych może potrwać nawet tydzień.

d37w5le

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz też: Pilot palił w samolocie

d37w5le

Podziel się opinią

Share

d37w5le

d37w5le