Trwa ładowanie...
d3zen8s

Plaża La Mer. Nowa atrakcja Dubaju

La Mer to najnowsza plaża stworzona na częściowo zrekultywowanych gruntach w modnej, nadmorskiej dzielnicy Jumeirah w Dubaju. Na odwiedzających czeka mnóstwo atrakcji. Turyści są zachwyceni.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Na terenie plaży La Mer można znaleźć ponad 130 sklepów, kawiarni oraz restauracji
Na terenie plaży La Mer można znaleźć ponad 130 sklepów, kawiarni oraz restauracji (Materiały prasowe)
d3zen8s

Teren La Mer obejmuje 2,5 km. To nowe nadmorskie miejsce spotkań dla wszystkich, którzy lubią spędzać miło czas - niezależnie od tego, czy chcą jeść, robić zakupy, bawić się, czy odpoczywa w słońcu. Znaleźć tu można ponad 130 sklepów, kawiarni oraz restauracji.

Materiały prasowe
Podziel się

La Mer zaplanowano także jako miejsce do aktywnego wypoczynku. Obok placów zabaw czy wypożyczalni sprzętu sportowego, na terenie plaży znajduje się park trampolin "Hawa Hawa". To pierwszy tego typu park z trampolinami w kształcie wydm zlokalizowany poza Japonią, skąd pochodzi ten nietuzinkowy koncept. To fantastyczna rozrywka dla osób w każdym wieku.

Materiały prasowe
Podziel się

Pobyt w La Mer z łatwością można połączyć ze zwiedzaniem innych atrakcji Dubaju. Plaża znajduje się w odległości krótkiego spaceru od słynnego Etihad Museum i Dubajskiego Kanału Wodnego.

Materiały prasowe
Podziel się

Pierwszy etap nowej dubajskiej plaży został już otwarty. Drugi - La Mer Wharf - łączyć będzie estetykę przemysłowego, stoczniowego klimatu z najnowszym aquaparkiem Dubaju, w którym znajdzie się także pierwszy surf park w regionie. W tej części planowane są ponadto nowe inwestycje hotelowe, apartamenty a także dodatkowe atrakcje takie jak kino, sklepy, kawiarnie i restauracje. Otwarcie drugiego etapu zaplanowano jeszcze w 2018 r.

d3zen8s

Zobacz też: Sztuczne wyspy w Dubaju. Nowy projekt to czysty luksus

d3zen8s

Podziel się opinią

Share

d3zen8s

d3zen8s