Trwa ładowanie...

Poszukiwany pracownik, który kocha podróże. Wynagrodzenie zwala z nóg!

To nie żart. Jeśli masz wolne pół roku i jesteś w stanie poświęcić ten czas na zwiedzanie luksusowych hoteli, odkrywanie nowych miejsc, plażowanie, a przy okazji fotografowanie, filmowanie i zabawę w nocnych klubach, lepiej nie mogłeś trafić. Ah, zapomnielibyśmy dodać, że do tego za całkiem ładną pensyjkę! Portal cancun.com zaprasza do wzięcia udziału w rekrutacji.

Poszukiwany pracownik, który kocha podróże. Wynagrodzenie zwala z nóg!Źródło: Pixabay.com
d4hzx17

Portal zajmujący się promowaniem turystyki w meksykańskim mieście Cancun potrzebuje podróżnika-wymiatacza. Osoba, której to się uda będzie pełniła stanowisko Cancun Experience Officer, co oznacza, że prze 6 miesięcy będzie ich ambasadorem. Jego główne zadania? Dzielić się ze światem wrażeniami z codziennego życia w kurorcie.

"Szukamy kogoś, kto pokaże ciepło, cuda i istotę Cancun, a także zaprezentuje je jako jedno z najlepszych miejsc wakacyjnych na świecie (…) Jako CEO będziesz mieć możliwość pływania z rekinami, eksplorowania dżungli, badania starożytnych ruin i wiele, wiele więcej" – mówi treść ogłoszenia.

Warunek? Bycie pełnoletnim i biegłość w posługiwaniu się językiem angielskim. I to w zasadzie by było na tyle. Mogą zgłaszać się również pary i przyjaciele, ale kwota wynagrodzenia pozostaje taka sama, niezależnie od liczby osób. Przypuszczamy, że dla wielu nie byłby to dramat, ponieważ cancun.com proponuje 10 tys. dolarów (ok. 36 tys. zł) za, jak śmiało to można nazwać, półroczne wakacje życia! Wybrana osoba ma rozpocząć pracę już od marca 2018 roku.

Zobacz też: Niecodzienny finał zabawy z rekinem

d4hzx17
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4hzx17