Trwa ładowanie...

Prowadzisz bloga? Piszesz o Polsce? Weź udział w Turystycznych Mistrzostwach Blogerów

Prowadzisz bloga o tematyce turystycznej? Pokazujesz urodę naszego kraju w sposób atrakcyjny i nietuzinkowy? Trwa nabór do II edycji Turystycznych Mistrzostw Blogerów. Na zgłoszenia pozostało niewiele czasu. Organizatorzy czekają do 24 czerwca.

Share
Prowadzisz bloga? Piszesz o Polsce? Weź udział w Turystycznych Mistrzostwach BlogerówŹródło: Shutterstock.com
dbmg0to

Turystyczne Mistrzostwa Blogerów to przedsięwzięcie promujące turystykę krajową, która łączy w sobie nowoczesne formy przekazu i element grywalizacji. Do ubiegłorocznej edycji konkursu zgłosiło się prawie 60 blogerów, spośród których kapituła wybrała 16 finalistów reprezentujących poszczególne regiony kraju.

Następnie blogerzy rywalizowali ze sobą tworząc treści, zdjęcia i filmy, które oceniali zarówno internauci, jak i kapituła konkursu. Zwyciężczynią ubiegłorocznej edycji została Alicja Rapsiewicz – influencerka prowadząca bloga "Los Wiaheros", która podczas mistrzostw reprezentowała województwo kujawsko-pomorskie.

– Ubiegłoroczna edycja zakończyła się ogromnym sukcesem. Blogerzy swoimi pracami udowodnili, że niezwykłą podróż można odbyć nawet po najbliższej okolicy. Ukazali miejsca nieoczywiste, a godne odwiedzenia. Projekt spotkał się z entuzjastycznym przyjęciem przez polską blogosferę. Dlatego nie mieliśmy żadnych wątpliwości, żeby go kontynuować.

dbmg0to

Zapraszam wszystkich blogerów spełniających kryteria do udziału w Turystycznych Mistrzostwach Blogerów 2019 – powiedział prezes Polskiej Organizacji Turystycznej Robert Andrzejczyk.

Do tegorocznej edycji Polska Organizacja Turystyczna zaprasza twórców, których blogi mają min. 5 tys. unikalnych użytkowników miesięcznie, na Facebooku obserwuje ich min. 2 tys. followersów, a na Instagramie tysiąc. Rejestracja trwa do 24 czerwca. Następnie kapitula wybierze 16 blogerów, reprezentantów każdego polskiego regionu, którzy będą musieli przygotować wpisy, zdjęcia i materiały wideo promujące znane i mniej znane atrakcje turystyczne z danych województw. Materiały wszystkich twórców znajdą się na stronie mistrzostwablogerow.polska.travel. Za awans do najlepszej szesnastki uczestnicy otrzymają honoraria w wysokości 4,5 tys. zł netto.

O tym kto wygra zdecydują trzy czynniki: wyniki głosowania internautów, zasięgi wygenerowane przez blogerów oraz opinia kapituły. Zwycięzców poznamy pod koniec września podczas uroczystej gali zorganizowanej w ramach obchodów Światowego Dnia Turystyki. Nagrodą za zwycięstwo w konkursie jest 10 tys. zł netto i możliwość dalszej współpracy przy projektach realizowanych przez Polską Organizację Turystyczną. Bloger, który zajmie drugie miejsce otrzyma nagrodę w wysokości 6 tysięcy zł netto, a nagroda za trzecie miejsce wyniesie 4,5 tys. zł netto.

dbmg0to

Formularz rejestracyjny i pełny regulamin dostępne są na stronie mistrzostwablogerow.polska.travel.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz też: Zakochaj się w Polsce

dbmg0to
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dbmg0to