Trwa ładowanie...
d2mvqv2

Rada Promocji Polski - sprężyna zamiast latawca

Po dwunastu latach, w materiałach promujących Polskę latawiec z biało-czerwoną szachownicą zostanie zastąpiony sprężyną wpisaną w kontur naszego kraju.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Rada Promocji Polski - sprężyna zamiast latawca
(facebook.com/Polska.SpringInto)
d2mvqv2

Rada Promocji Polski, w której skład wchodzą przedstawiciele poszczególnych ministerstw, przyjęła uchwałę w sprawie koncepcji znaku i hasła promującego nasz kraj. To motyw sprężyny z kampanii "Polska. Spring into new” autorstwa Wally’ego Olinsa. Zmarły w kwietniu Olins to jeden z najwybitniejszych specjalistów w dziedzinie identyfikacji wizualnej.

Przyjęcie koncepcji logotypu jest konsekwencją trwających od półtora roku prac nad spójną komunikacją marki POLSKA. Ich podstawą było jednogłośnie przyjęcie w październiku zeszłego roku "Zasad komunikacji marki POLSKA", wypracowanych we współpracy ze specjalistami zrzeszonymi w ramach Stowarzyszenia Komunikacji Marketingowej SAR oraz w Zrzeszeniu Firm Public Relations.

Uchwała będzie podstawą dla RPP do kolejnych działań - przyjęcia Księgi Identyfikacji Wizualnej i opracowania strategii wprowadzania znaku.

d2mvqv2

Podziel się opinią

Share

d2mvqv2

d2mvqv2