Trwa ładowanie...

Rada Promocji Polski - sprężyna zamiast latawca

Po dwunastu latach, w materiałach promujących Polskę latawiec z biało-czerwoną szachownicą zostanie zastąpiony sprężyną wpisaną w kontur naszego kraju.

Rada Promocji Polski - sprężyna zamiast latawcaŹródło: facebook.com/Polska.SpringInto
d3gs6u4
d3gs6u4

Rada Promocji Polski, w której skład wchodzą przedstawiciele poszczególnych ministerstw, przyjęła uchwałę w sprawie koncepcji znaku i hasła promującego nasz kraj. To motyw sprężyny z kampanii "Polska. Spring into new” autorstwa Wally’ego Olinsa. Zmarły w kwietniu Olins to jeden z najwybitniejszych specjalistów w dziedzinie identyfikacji wizualnej.

Przyjęcie koncepcji logotypu jest konsekwencją trwających od półtora roku prac nad spójną komunikacją marki POLSKA. Ich podstawą było jednogłośnie przyjęcie w październiku zeszłego roku "Zasad komunikacji marki POLSKA", wypracowanych we współpracy ze specjalistami zrzeszonymi w ramach Stowarzyszenia Komunikacji Marketingowej SAR oraz w Zrzeszeniu Firm Public Relations.

Uchwała będzie podstawą dla RPP do kolejnych działań - przyjęcia Księgi Identyfikacji Wizualnej i opracowania strategii wprowadzania znaku.

d3gs6u4
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3gs6u4