Trwa ładowanie...

Sylwester w Dubaju. Dla entuzjastów imprez w wielkim stylu

Jeśli sylwestra lubisz spędzać z rozmachem, w tym roku nie powinieneś się długo zastanawiać. Wybór jest prosty: Dubaj. A dokładnie mówiąc, hotel Atlantis, The Palm. Odliczanie ostatnich chwil kończącego się roku w tym miejscu będzie na pewno spektakularne.

Share
Sylwester w Dubaju. Dla entuzjastów imprez w wielkim stylu
Źródło: blog.atlantisthepalm.com
dnnc8q1

Doświadczeniem jedynym w swoim rodzaju jest noc sylwestrowa w skrzącym blaskiem złota Dubaju. Dla tych, którzy nie lubią rozmieniać się na drobne hotel Atlantis, The Palm będzie miejscem wręcz wymarzonym, gdyż rytuał pożegnania starego i przywitania nowego roku jest tu organizowany ze sporym rozmachem.

Youtube.com
Źródło: Youtube.com

Turyści z całego świata czekają z biciem serca na spektakularny pokaz fajerwerków, który rozświetla niebo nad Palmą Dżumejra. W zeszłym roku w hotelu Nowy Rok witało ponad 6500 gości. Niepowtarzalny, trwający ponad 10 min. pokaz fajerwerków, według szacunkowych danych, oglądało ok. milion widzów.

W 2014 r. Atlantis, The Palm ustanowił rekord Guinnessa, organizując największy pokaz fajerwerków w historii. Autorem show był amerykański artysta pirotechnik, Phil Grucci, który pracował nad 6-minutowym spektaklem aż 10 mies. Odliczanie ostatnich chwil kończącego się roku na pewno będzie równie widowiskowe.

blog.atlantisthepalm.com
Źródło: blog.atlantisthepalm.com

Położony na palmowej wyspie Dżumejra pięciogwiazdkowy hotel Atlantis, The Palm to również idealne miejsce na ucieczkę od zimowej aury (tak jak zresztą cały Dubaj), gdzie można zanurzyć się w klimat baśni z tysiąca i jednej nocy oraz poczuć atmosferę orientu. Otwarty w 2008 r. kompleks zachwyca przepychem i bogactwem oferty skrojonej zarówno dla rodzin z dziećmi, par, jak i singli.

dnnc8q1

Wizytówką ośrodka jest ogromny, 17-hektarowy park wodny Aquaventure, największy na Bliskim Wschodzie. Liczne zjeżdżalnie wodne, wiry i wodospady zapewniają atrakcje przez cały dzień. Na terenie Atlantis, The Palm znajduje się również Zatoka Delfinów - największy na świecie, zajmujący powierzchnię 4,5 ha, przybrzeżny rezerwat tych zwierząt, gdzie wszyscy miłośnicy przyrody mogą poznać z bliska zwyczaje tych wyjątkowych ssaków.

Zobacz też: Atlantis The Palm. Oto jeden z najbardziej luksusowych hoteli świata

O podniebienia gości w Atlantis, The Palm dbają najlepsi szefowie kuchni stojący na czele 23 restauracji i barów. Każda restauracja oferuje inne menu i jest w stanie zadowolić gusta nawet najbardziej wybrednych gości. Natomiast zwolennicy beztroskiego relaksu mogą oddać się w ręce najlepszych masażystów i odpocząć w ekskluzywnym ShuiQi Spa&Fitness Center.

madinatjumeira.com
Źródło: madinatjumeira.com

Warto dodać, że w sezonie 2017/18 ponad 13 proc. wszystkich klientów, wybierających wypoczynek w krajach egzotycznych, dokonało rezerwacji Emiratów Arabskich. Na rosnącą popularność tego kierunku składają się przystępne koszty, coraz większa liczba połączeń lotniczych oraz gwarancja bezpieczeństwa na miejscu. W porównaniu z innymi krajami w tym regionie oraz pozostałymi emiratami Dubaj jest najbardziej europejski pod względem obyczajowości. Może właśnie tu przywitacie nadchodzący rok? Jeszcze nie jest za późno!

dnnc8q1

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dnnc8q1
dnnc8q1