Trwa ładowanie...
d40n65f

Tajemnicze paczki na plażach Fidżi. W środku czysta kokaina

Morze od kilku miesięcy wyrzuca na plaże Fidżi tajemnicze paczki. Policja apeluje, aby ich nie otwierać. Pakunki kryją w sobie czystą kokainę.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Brązowe pakunki zawierają czystą kokainę
Brązowe pakunki zawierają czystą kokainę (coastguard.dodlive.mil)
d40n65f

Wysyp zaczął się od plaży w Lau. Znaleziono tam 31 paczek, ważyły w sumie 40 kg i zostały wycenione na 20 mln dolarów, czyli ponad 73 mln zł. Potem brązowe pakunki odkryto na plażach w miejscowości Bua, Taveuni, a następnie Yasawie.

Na każdym można zauważyć zdjęcia bawoła, co może sugerować, że kokaina pochodzi z jednego źródła. Policja prowadzi dochodzenie, aby ustalić pochodzenie narkotyków.

Rzeczniczka policji Ana Naisoro ostrzega, że ich zawartość jest bardzo niebezpieczna, ponieważ zawiera kokainę w najczystszej postaci, krystalicznie czystą, wprost z laboratorium. Dlatego nawołuje do tego, żeby ich nie otwierać, tylko niezwłocznie przekazać w ręce policji, bo zażycie narkotyku w takiej postaci może się tragicznie skończyć.

d40n65f

Do tej pory mundurowym udało się zebrać aż 100 paczek pełnych czystej kokainy. Wszystkie pochodzą z plaż na terenie Fidżi.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz też: Najbardziej aktywny sejsmicznie region na Ziemi znów daje o sobie znać

d40n65f

Podziel się opinią

Share
d40n65f
d40n65f