Trwa ładowanie...

Tetiaroa - podróż poślubna Pippy Middleton

Ślub młodszej siostry księżnej Kate był hucznym wydarzeniem. Miesiąc miodowy i podróż poślubną nowożeńcy zamierzają spędzić w zupełnie w innym stylu. Zagraniczne media donoszą, że para zaszyła się na na niewielkiej wyspie na Oceanie Spokojnym.

Share
Tetiaroa - podróż poślubna Pippy Middleton
Źródło: Materiały prasowe, Fot: thebrando.com
d3w68bz

20 maja br. Pippa Middleton poślubiła Jamesa Matthewsa. Uroczystość odbyła się w kościele św. Marka w Englefield (Berkshire) w Anglii, a po typowo brytyjskiej ceremonii w domu rodziców panny młodej odbyło się przyjęcie. Niedługo później nowożeńcy zostali zauważeni na lotnisku w Los Angeles, skąd para udała się w podróż poślubną.

Getty Images
Źródło: Getty Images, Fot: Arthur Edwards

Kierunek? Polinezja Francuska, a dokładniej mówiąc – atol Tetiaroa. Położony jest on ok. 50 km na północ od Tahiti i składa się z 13 bajecznych wysepek. Jedna z tych wysp przed 50 laty tak bardzo zachwyciła Marlona Brando, że słynny aktor zakupił ją dla siebie. I to właśnie tu – jak informują zagraniczne media – udała się Pippa Middleton z małżonkiem.

Shutterstock.com
Źródło: Shutterstock.com, Fot: Xavier Hoenner

Brando kupił wyspę na Oceanie Spokojnym, by móc uciec od świata gwiazd i celebrytów. Wybudował na niej mały pas startowy dla samolotów (od 2004 r. zamknięty, w związku z czym na wyspę można się dostać tylko drogą morską), postawił niewielki hotel i założył hodowlę homarów. W 1972 r. teren został udostępniony dla turystów, a w 2014 r. na wyspie otwarto luksusowy ekokurort The Brando. Kusi co bardziej zamożnych turystów z całego świata koralowymi ogrodami, rzadkimi gatunkami orchidei i basenami z morską wodą.

Shutterstock.com
Źródło: Shutterstock.com, Fot: Tweith

W ekskluzywnym resorcie chętnie relaksują się celebryci, politycy i bogacze. W marcu br. urlop spędzał tu Barack Obama. Niestety nie są to przyjemnosci dla wszystkich – najniższa cena za pakiet all inclusive wynosi 2 tys. euro (ok. 10 tys. zł) za osobę za dobę.

Wikimedia Commons - Uznanie Autorstwa CC BY
Źródło: Wikimedia Commons - Uznanie Autorstwa CC BY, Fot: Tetiaroa
d3w68bz

Podziel się opinią

Share
d3w68bz
d3w68bz