Trwa ładowanie...
dqpsghl

To nie jest klasyczne "love story". Para zdradziła swój oryginalny sposób na życie

Na pierwszy rzut oka widzimy uroczą, zakochaną parę, która dokumentuje swoje podróże. Fakt, fotografie z różnych zakątków świata są godne pozazdroszczenia, no i to gorące uczucie na nich widoczne! Zakochani, piękni, pełni pasji. Ale nie to jest najciekawszym elementem ich historii. Bowiem przez 3 lata na co dzień dzieliło ich ok. 13 tys. kilometrów!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Tysiące kilometrów nie było przeszkodą.
Tysiące kilometrów nie było przeszkodą. (Instagram.com)
dqpsghl

Przez długi czas, by ich związek miał szansę się rozwijać, mieli mały problem, na który znaleźli sposób. On pochodzi z USA, jej rodzinnym domem są Filipiny. Jak sobie radzili?

Relacja, jaką mieli prze długi czas nazywa się LDR lub LDRR (Long-distance relationship, lub long-distance romantic relationship), czyli związek na odległość. Większość czasu mieli kontakt ze sobą za sprawą mediów społecznościowych, ale mimo dzielącej ich odległości, chcieli się też widywać. A że oboje kochają podróże, kreatywnie podeszli do rozwiązania problemu.

Para postanowiła spotykać się "w pół drogi" w różnych krajach świata. Spędzali ze sobą kilka lub kilkanaście intensywnych dni, a potem każde wracało do siebie. Jako pamiątkę z podróży, postanowili robić sobie jedno, szczególne zdjęcie w każdym nowym miejscu. "Dipkiss", czyli fotografie, na których się całują w różnych miejscach świata, teraz robią furorę. Nie publikowali ich po każdym wyjeździe, dopiero jak zebrała się pokaźna kolekcja, uznali, że są zabawne i może też zainspirują inne pary w podobnej sytuacji.

"Do niedawna pokazywaliśmy je tylko znajomym i rodzinie. Ale pomyśleliśmy, że nasze zdjęcia mogą niektórym pomóc, szczególnie parom w LDR. Zawsze podążajcie za głosem serca, bez względu na odległość" - twierdzi Jolie na boredpanda.com.

Na ich blogu czytamy, że obecnie Rob pracuje jako inżynier i robi zdjęcia, a Joli jest specjalistką od komunikacji korporacyjnej i jest główną autorką bloga dipkisstravels.com. "Obecnie nasza baza domowa znajduje się w stanie Maryland, na obrzeżach Waszyngtonu, USA. Oprócz podróżowania oboje uwielbiamy gotować. Interesujemy się również filmem dokumentalnym i fotografią." I zapewniają, że będą kontynouować odkrywanie świata.

dqpsghl

Zobacz też: Jak znaleźć miłość w internecie?

dqpsghl

Podziel się opinią

Share

dqpsghl

dqpsghl