Trwa ładowanie...

Udawał bogatego turystę. Naciągnął hotel na dziesiątki tysięcy euro

Pracownik sezonowy, który na francuskiej riwierze miał zajmować się układaniem leżaków, zafundował sobie "darmowe” wakacje w jednym z najdroższych hoteli. Przez trzy tygodnie udawał bogatego wczasowicza i pławił się w luksusach hotelu Martinez.
Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Naciągacz miał rzekomo pracować przy obsłudze leżaków
Naciągacz miał rzekomo pracować przy obsłudze leżakówŹródło: Shutterstock.com
d3i9pdx

Mężczyzna większość czasu spędzał na plaży. Wypoczywał w słońcu i cieszył się pogodą. Nie odmawiał sobie hotelowych atrakcji, takich jak manicure, masaże oraz wykwintnych posiłków w hotelowej restauracji. Pokój też miał nienajgorszy, bo przez niemal trzy tygodnie zamieszkiwał w ekskluzywnym apartamencie. Kłamstwem byłoby jednak stwierdzenie, że mężczyzna wymigiwał się do pracy, bo każdego ranka stawiał się na plaży, w miejscu, gdzie rozstawiał leżaki. Sumiennie wykonywał swoją pracę i pilnował porządku. Do hotelu wracał dopiero wieczorami, gdzie oddawał się przyjemnościom.

Sprawa zaczęła się komplikować w momencie, gdy obsługa hotelu poprosiła tajemniczego wczasowicza o uregulowanie opłaty za pobyt. Jak podaje RMF 24 mężczyzna odmówił zapłaty, a na miejsce wezwano policję. Mężczyzna tłumaczył się tym, że był zmęczony pracą na plaży w upalne dni i potrzebował solidnego wypoczynku. Obsługa hotelu szacuje, że zmęczony pracą plażowicz naciągnął hotel w sumie na kilkadziesiąt tysięcy euro. Ciekawe, czy wypłata za pilnowanie leżaków pokryje koszty odpoczynku.

d3i9pdx

Źródło: RMF 24

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz też: Plaże Trójmiasta

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d3i9pdx

Podziel się opinią

Share
d3i9pdx
d3i9pdx