Trwa ładowanie...
Wakacje.pl
Nocowanie.pl
Plaże
Wyspy
Egzotyka
W Podróży
Miasta
Poza miastem
Ludzie
Wideo
Zobacz inne
Najnowsze
Popularne

W Szkocji powstanie piwny hotel. Nalewaki w każdym pokoju

26 pokojów, a w każdym z nich prywatny nalewak oraz lodówki z piwami rzemieślniczymi... w łazienkach. Brzmi jak sen piwosza, ale to prawda. Producent piwa BrewDog otwiera hotel dla miłośników złotego trunku.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wnętrza pokoi będą stylizowane, by wyglądały jak browar
Wnętrza pokoi będą stylizowane, by wyglądały jak browar (Materiały prasowe)

Piwny hotel znajdzie się w bezpośrednim sąsiedztwie browaru, który od 2013 roku mieści się w szkockim mieście Ellon w Aberdeenshire. Browar BrewDog to jedna z głównych atrakcji okolicy. W miasteczku warto zobaczyć też zamek Ellon oraz wybrać się na spacer do parku Riverside.

W DogHouse, bo tak będzie nazywał się hotel, pokoje będą stylizowane na wnętrza browaru. W każdym z nich znajdzie się prywatny nalewak, a pod prysznicem lodwóka z piwami. Będzie można też zobaczyć, jak piwo jest warzone. Złośliwi mówią, że to coś dla tych, którzy chcą się upić bez wychodzenia z pokoju.

  Materiały prasowe
(Materiały prasowe)

Hotel ma zostać otwarty w pierwszej połowie 2019 roku. James Watt z BrewDog uważa, że: "Będzie to najlepszy kierunek wakacyjny dla fanów piwa rzemieślniczego. Taka piwna nirwana".

   Materiały prasowe
(Materiały prasowe)

Pieniądze na sfinansowanie obiektu zostały zebrane dzięki akcji crowdfundingowej. Przez 9 lat BrewDog zebrał ponad 251 mln zł. Złożyły się na to 73 tys. osób, które będą miały pierwszeństwo podczas rezerwacji miejsc w obiekcie.

Zobacz, wszystko czego nie wiesz o piwie:

Podziel się opinią

Share
Slot