Trwa ładowanie...

Wizz Air jest nie do zatrzymania. 70 nowych tras

Wizz Air rozpoczyna największy w historii linii wzrost operacyjny swojej siatki połączeń. W ciągu kolejnych 17 tygodni uruchomionych zostanie 70 nowych tras. Dla firmy to święto, dlatego ogłosiła promocję - tylko dziś 20 proc. zniżki na bilety dla wszystkich!

Share
Wizz Air jest nie do zatrzymania. 70 nowych tras
Źródło: Shutterstock.com
d3l1kgi

W sumie 21 samolotów zostanie umieszczonych w europejskich bazach obsługując 700 dodatkowych wylotów tygodniowo. Nowe połączenia dotyczą także lotów z Polski.

W marcu wystartuje trasa Gdańsk-Lwów, w maju Poznań - Dortmund, a w czerwcu kilka połączeń z Katowic, m.in. z Porto i Malagą. Ponadto linia zyska cztery zupełnie nowe destynacje - Ateny, Talin, Charków i Wiedeń – zostaną uruchomione do połowy lipca wraz z otwarciem nowej bazy w zachodniej części Europy, w stolicy Austrii. Rozwój WIZZ w 2018 r.u stanowi inwestycję wartą ponad 2 mln dolarów w 11 bazach w Wielkiej Brytanii, Austrii, Polsce, Rumunii, Gruzji, na Ukrainie i na Węgrzech.

- Linia Wizz Air pozostaje wierna swojej misji polegającej na tym, aby podróże lotnicze miały możliwie najniższe ceny dostępne dla większej liczby osób niż kiedykolwiek wcześniej, co umożliwia model biznesowy ULCC. Każdego roku coraz więcej klientów wybiera loty z Wizz Air korzystając z rozbudowanej siatki połączeń liczącej obecnie ponad 600 tras do 145 miejsc w 44 krajach. 70 nowych tras, które zostaną uruchomione w ciągu najbliższych 17 tygodni rozszerzy wybór możliwości podróży, co z kolei korzystnie wpłynie na rozwój relacji biznesowych i gospodarczych pomiędzy miastami, do których latamy. Nasza fantastyczna załoga serdecznie zaprasza na pokład samolotów WIZZ, należących do jednej z najmłodszych flot w Europie. - mówi Owain Jones, Dyrektor Korporacyjny w Wizz Air.

d3l1kgi

Wizz Air ogłosił dziś także promocję Seat Sale Day, dzięki której można zaoszczędzić na biletach 20 proc. ceny na wszystkie loty zaplanowane do 31 maja. Ze zniżki skorzystać może każdy, ale warto pamiętać, że nie obejmuje ona podatków ani opłat dodatkowych i ważna jest tylko przy rezerwacji 13 marca.

Zobacz, jak wygląda największy samolot świata:

d3l1kgi

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3l1kgi
d3l1kgi