Trwa ładowanie...
oprac. Alicja Jasińska
15-10-2018 14:53

World Travel Show już za chwilę. Prawdziwa gratka dla miłośników podróżowania

Przed nami Międzynarodowe Targi Turystyczne, które startują już 19 października. Potrwają do 21 października. Poza zwiedzeniem stoisk ze sprzętem turystycznym, na Targach będzie można spotkać najbardziej znanych polskich podróżników, np. Aleksandra Dobę, Andrzeja Bargiela i Wojciecha Cejrowskiego. Ambasadorką wydarzenia jest Martyna Wojciechowska, a krajem partnerskim - Stany Zjednoczone Ameryki.

World Travel Show już za chwilę. Prawdziwa gratka dla miłośników podróżowaniaŹródło: Materiały prasowe
d3ffzer

Impreza odbędzie się w hali Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie. Wydarzenie to jest prawdziwą gratką dla każdego miłośnika podróżowania, niezależnie od wieku i doświaczenia, bowiem World Travel Show oferuje bardzo różnorodne atrakcje.

Na Targach pojawią się trzy salony: Turystyki Krajowej i Zagranicznej, Camper&Caravan oraz Warszawskiego Salonu Jachtowego. W pierwszym z nich zaprezentowane zostaną warte odwiedzenia miejsca z niemal całego świata. To jednak nie wszystko - prezentacji towarzyszyć będą też atrakcje kulinarne, pokazy strojów narodowych, tańców i sztuk walki. Wśród wystawców reprezentujących 80 krajów będą m.in. ambasady, biura podróży, przewoźnicy, hotele oraz centra rozrywki i wypoczynku. Bogatą ofertę przygotowała w tym roku Strefa Afrykańska - swoje stanowiska zaprezentują: RPA, Ghana, Sudan, Seszele, Kenia. W ramach Targów odbędzie się też Festiwal Kultur Azji.

W drugim trzeciel module wielbiciele camperów oraz jachtów będą mogli nacieszyć oczy widokiem ponad 200 pojazdów kołowych i przyczep, i m.in. ponad 50 luksusowych łodzi.

d3ffzer

Na pewno nie zawiodą się ci, którzy czekają na spotkania ze znanymi polskimi globtrotterami, m.in. ambasadorką World Travel Show Martyną Wojciechowską i Aleksandrem Dobą. Pojawią się też podróżujący blogerzy i youtuberzy. Na najmłodszych czeka Nela Mała Reporterka, która w arktycznej scenerii opowie o kole podbiegunowym i jego mieszkańacach, np. niedźwiedziach polarnych i maskonurach.

Na uczestników targów czeka też plaża, gdzie można sprawdzić się na torze skimboardowym i pościgać na SUP-ach.

Bilety na Międzynarodowe Targi Turystyczne można nabyć na ebilet.pl

d3ffzer
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3ffzer